Česká interiérová schodiště od J.A.P., to je propracovaný design, kvalita a příjemná cena

Schodiště není pouhá spojnice jednotlivých podlaží. Představuje dominantní prvek, který bychom neměli podceňovat. Vhodně zvolené schody mohou umocnit celkový dojem z interiéru, nebo dokonce nastolit úplně jinou atmosféru. Mohou být elegantní, minimalistické, robustní… záleží jen na vás a vašich požadavcích. A zda jste si vybrali dobře, poznáte velmi jednoduše. Při každém našlápnutí zažijete jakýsi těžko popsatelný pocit spokojenosti.

Buďme však trochu konkrétnější. Pokud vás v blízké budoucnosti čeká rekonstrukce, v rámci které proběhne také výměna stávajícího schodiště, jistě vás bude zajímat aktuální nabídka české společnosti J.A.P. Ta je na trhu již od roku 1991 a nabízí bohaté spektrum interiérových i exteriérových schodišť.

Segmentová schodiště

Segmentová schodiště působí velmi vzdušným dojmem. Jsou elegantní, ale přesto výrazné. Chůze po nich je pohodlná. Nemusí být tvořeny pouze jedním dílem – jednotlivé segmenty lze poskládat do libovolného tvaru, což přijde vhod v atypicky řešených interiérech. J.A.P. tento typ schodiště vyrábí v kombinovaném, ale také celokovovém provedení.

segmentová schodiště

Točitá schodiště

Nedostatek místa, to není problém, který se týká jen bytů. Hledáte-li způsob, jak ušetřit spoustu prostoru a zároveň získat designově zajímavý prvek, vsaďte na točité schodiště. Zda sáhnete po celodřevěném, kombinovaném nebo celokovovém provedení, je otázkou vašeho vkusu. V každém případě se můžete spolehnout na kvalitní a velmi stabilní konstrukci, bezpečnost a dlouhou životnost.

točitá schodiště

Bočnicová schodiště

Bočnicová schodiště se hodí téměř všude. Do rodinných domů, půdních vestaveb, ale také kanceláří nebo vstupních vestibulů. Hlavní výhodou je systém vlastního zabudování, díky kterému se vyhnete nosné a těžkopádně působící konstrukci. J.A.P. nabízí celodřevěná a kombinovaná schodiště, která jsou velmi stabilní a přesto působí ladně, elegantně a vzdušně.

bočnicová schodiště

Třmenová schodiště

Pokud na vás výše zmíněné typy schodišť působily elegantně a vzdušně, pak bude složité popsat třmenová schodiště. Stupně jsou upevněny přímo ke zdi a základní typy nemají schodnici. Schodišťové stupně jsou z kvalitního masivu, zábradlí pak v závislosti na zvoleném typu z nerezu nebo ze skla.

Třmenová schodiště

J.A.P. nabízí také dřevěné a kamenné obklady pro vaše hotové betonové schodiště. Celkový vzhled můžete podtrhnout designovým zábradlím.

Jak vybrat ty „správné“ schody?

Na vzhledu záleží, nicméně prioritou by měla být bezpečnost. Každý interiér je jiný a pokud si s výběrem konkrétního typu schodiště nevíte rady, není nic jednoduššího, než si nechat poradit přímo od odborníků z firmy J.A.P. Ti vám doporučí optimální řešení, které bude odpovídat vašim požadavkům na estetiku a funkčnost.

Proč si pořídit schodiště právě od J.A.P.?

Předpokládáme, že vám na svém domově záleží. Schodiště patří k architektonickým prvkům, které vybíráme jednou nebo dvakrát za život. Chcete-li, aby vám vaše nové schody dobře sloužily řadu let, nebojte se investovat do kvality. Na druhou stranu – hlavním cílem J.A.P. vždy byla nejen kvalita a špičkový design, ale také přijatelná cena.

J.A.P. vstoupila na český trh již na sklonku roku 1991 a svůj sortiment postupně rozšiřovala. Kromě široké nabídky schodišť jsou součástí výrobního programu také designová zábradlí, grafosklo, stavební pouzdra, posuvné a skleněné systémy a další stavební prvky. Nezapomeňte si prohlédnout bohatou fotogalerii schodišť a inspirujte se!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.