Kam s odpadem při vyklízení nebo rekonstrukci? Nechte si přistavit kontejner!

Máte v plánu vyklízení sklepa, celého bytu nebo firmy? V tom případě se připravte na to, že budete muset nějakým způsobem naložit s nepotřebnými věcmi a odpadem. Tím spíš, pokud bude následovat rekonstrukce. Staré „haraburdí“, stavební materiál, suť… kam s tím? Pravděpodobně vám nezbude, než si nechat přistavit kontejner. A my vám poradíme, jak postupovat.

Kdy se bez kontejneru neobejdete?

Nepotřebných věcí a odpadu se můžete zbavit i vlastními silami (např. odvozem do sběrného dvora), ale v případě většího množství je mnohem efektivnější odvoz odpadu v kontejneru. Kontaktujete firmu, která zajistí přistavení i následný odvoz.

Kontejner si objednejte s dostatečným předstihem. Jedině tak budete mít jistotu, že bude k dispozici v den, kdy plánujete vyklízení. Bude-li práce probíhat na vašem soukromém pozemku, nemusíte se bát žádných komplikací. Problém však může nastat ve městě (např. při vyklízení bytu nebo firemních prostor), kde se neobejdete bez příslušného povolení. Navíc budete muset uhradit poplatek za užívání veřejného prostranství.

Kolik vás bude přistavení kontejneru stát?

Co se týče ceny za přistavení kontejneru, závisí na několika faktorech – na velikosti kontejneru a době, po kterou ho budete využívat. Zkuste proto předem odhadnout množství odpadu, ale také předpokládanou dobu vyklízení. Budete-li kontejner potřebovat na delší dobu, pronajměte si ho. Zaplatíte mnohem méně, než kdybyste řidiče nechali čekat tak dlouho, než se kontejner naplní.

Jste z Prahy? První kontejner můžete mít se slevou!

Vyžadujete rychlé jednání? Kontejner může být na místě již do několika hodin od zavolání. Obraťte se na společnost SIEGL Petr s.r.o., která se o nákládání se sutí a odpadem stará již od roku 1990. Kontejner si můžete vybrat a objednat online na www.siegl.cz či telefonicky na tel. čísle 602 20 30 44. Na první objednávku dostanete 300 Kč slevu. A v případě potřeby neváhejte využít také další služby – zaměstnanci z firmy SIEGL sklep nebo byt vyklidí za vás.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.