Graffiti na fasádě? Pouhé odstranění problém nevyřeší!

Nic neudělá takový dojem jako zbrusu nová nebo perfektně udržovaná fasáda. Ta se však paradoxně může stát trnem v oku pouličním umělcům, kteří ji vylepší tagy a v horším případě rovnou větším graffiti. Je to i váš případ a připadáte si jako provozovatel legální plochy? Jedno je jisté, graffiti musí pryč, ale krycí nátěr většinou nestačí – barvy ze sprejů budou prosvítat, případně se sprejer nenechá odbýt a jakmile zdivu vrátíte původní lesk, pustí se opět do díla.

Graffiti, ale také nápisy speciálními fixy, nálepky, plakáty a zbytky od lepidla fasádě nesluší. Obrátíte-li se však na profesionály ze společnosti AXIOM REAL, bude plocha zanedlouho vypadat jako nová. Navíc bude perfektně chráněna před dalšími útoky vandalů. Zajímá vás, jak odstranění graffiti probíhá?

Čištění od graffiti pod taktovkou odborníků

Pokud jste doposud problémy s posprejovaným zdivem neřešili, pravděpodobně netušíte, co vás čeká. Prvním krokem je kontaktování vyškoleného technika, kterému detailně popíšete rozsah znehodnocené plochy. Obratem vám specifikuje pracovní postup a sdělí přibližnou cenu. Následuje výjezd pracovníka k vám domů, kde provede analýzu povrchu a vzorek čištění. Tyto služby jsou bezplatné a nezávazné.

Odsouhlasíte-li přesnou cenu, ve stanoveném termínu proběhne čištění od graffitů. Ani to ovšem není konečná.

graffiti

Zamezte dalším škodám antigraffiti nátěrem

V momentě, kdy vandal uvidí, že je vaše fasáda vyčištěná, pravděpodobně ji bude chtít vylepšit znovu. Bohužel (pro něj) nemá ani ponětí o antigraffiti nátěru, díky kterému je odstranění jakýchkoliv nečistot velmi snadné a rychlé. AXIOM REAL provádí nátěry proti graffiti se zárukou až na 6 let a zároveň vám poskytne komplexní servis v podobě dalšího čištění fasády.

Chcete-li se o odstranění graffiti a ochraně fasády dozvědět další informace, pokračujte na www.graffiti.cz. Praktickou ukázku čištění plochy můžete shlédnout v následujícím videu:

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.