Dopřejte si hřejivé teplo rodinného krbu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podzim je v plném proudu a s ohledem na nízké teploty trávíme podstatnou část volného času v teple domova. Ale je ten váš skutečně tak teplý, anebo musíte nosit teplý svetr? Ceny energií rostou a není divu, že spousta lidí vytápí domovy jen do té míry, aby náklady příliš nezatížily rozpočet. Je to i váš případ? Pak zabijte hned dvě mouchy jednou ranou a zvažte pořízení krbu. Získáte unikátní architektonický prvek, který se bude ve vaší domácnosti vyjímat, jakožto i zdroj okamžitého a levného tepla.

Krby se dostávají zpět do popředí zájmu

Krby zažívají renesanci. V posledních letech se těší zvýšenému zájmu, protože snoubí ekonomický a přitom stylový způsob vytápění. Smíříte-li se s tím, že u krbu nedosáhnete absolutního stupně automatizace a zároveň se nevyhnete údržbě, není co řešit.

Vytápění dřevem je úsporné a šetrné k přírodě. Suché dřevo neprodukuje nadbytek kouřových zplodin. A co je ještě lepší? Krb místnost vyhřeje bezprostředně poté, co zapálíte polínka. Pohled na praskající dřevo a plápolající plamínky je uklidňující – do svého krbu se okamžitě zamilujete.

Když krb, tak od KrbyPeleant

Předpokládáme, že se do stavby krbu nebudete pouštět svépomocí a obrátíte se na specializovanou firmu, která zajistí realizaci na klíč. V tomto ohledu lze doporučit společnost KrbyPelant s.r.o. – má dlouholeté zkušenosti v oboru, je v Cechu kamnářů a spolupracuje s předními českými a zahraničními výrobci kachlových a krbových kamen. Zabývá se prodejem jednotlivých komponentů a zároveň zajišťuje stavbu krbu na klíč, a to především v těchto lokalitách:

Nemáte-li ucelenou představu o tom, jak by měl váš krb vypadat, nechte si poradit. Kamnáři pro vás navrhnou řešení, které bude odpovídat charakteru interiéru a doporučí vám vhodný materiál. Při stavbě využívají moderní i klasické technologické postupy a dbají na to, aby byl krb vizuálně přitažlivý i maximálně funkční a bezpečný.

Přesvědčte se o kvalitě provedené práce sami. Na www.krbypelant.cz najdete fotogalerii realizovaných prací a další důležité informace.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.