Cena WPC terasy vás příjemně překvapí

Jaro se blíží mílovými kroky a na spadnutí jsou dny, kdy se budete chtít vyhřívat na sluníčku a pohodlně se u toho usadit. Odpočinek a relaxace v exteriérech se stává běžným standardem našich životů. Balkony patří k běžným doplňkům našich příbytků a terasy jim, co do četnosti výskytu a obliby, šlapou na paty.

​Terasa z dřevoplastové WPC desky

Přijít z práce, uvařit si kávu a vypít si ji na terase. Že je to lákavá představa? A co vám brání v tom denně zažívat na vlastní kůži? Máte-li rodinný dům, kousek zeleně pro terasu určitě oželíte. Bylo by hříchem nepostavit ji dřevoplastové WPC desky, jež vám učaruje nejen svým designem, ale má k tomu i skvělé charakterové vlastnosti. Dřevoplast je věrnou imitací dřeva, ale jeho výhodou je extrémní odolnost a fakt, že se neolamuje, nedělá třísky, není ostré a nehrozí na něm zranění.

​Bezúdržbová terasová WPC prkna

Opěrné, konstrukční a estetické díly kostry terasy ztvární terasová WPC prkna. Jsou naprosto bezúdržbová a má životnost až 50 let. Terasové prkno WPC je dřevěné prkno s příměsí unikátní látky HDPE, je zcela zdravotně nezávadné, rezistentní a odolné proti plísním, má skryté spoje pod terasou, kdy nejsou vidět žádné šrouby a díky tomu vynikne také krásný čistý design.

​Cena WPC terasy je příznivá

Terasa musí být nejen funkční, ale i esteticky vzhledná. Vždyť právě zde budete trávit ty nejhezčí chvíle z celého dne a budete si sem zvát i přátele. Takový piknik s grilováním je na terase přímo famózní záležitostí. Určitě vás zajímá i cena WPC terasy. Není nikterak likvidační a nepoloží váš rodinný rozpočet.

Cena za m2 se liší od toho, zda si zákazník koupí prkna samostatně, nebo se vším, co je třeba k montáži terasy (klipy, vruty, hranoly, šrouby, atd.). Zvýhodněná je i pro případ, že se rozhodne pro profesionální montáž celé dřevoplastové terasy, včetně všech stavebních prací. Neváhejte a nechte si od výrobce připravit nezávaznou kalkulaci grátis. Budete příjemně překvapeni.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.