Rodinné montované domy, které lze postavit za dva dny bez mechanizace

Bydlet v novém domě za tři měsíce od podpisu smlouvy? Zní to jako pohádka, která má do reality hodně daleko. Přitom jde o standardní dobu, která je zapotřebí pro výstavbu montované stavby. Jaké další výhody nabízí, a na koho se v souvislosti s daným typem bydlení obrátit?

Stavba cihlového domu je časově náročná a finančně nákladná, což jsou hlavní důvody, proč se technologie výstavby ubírá jiným směrem. Konvenční přístup je hudbou minulosti, v posledních letech se dostávají do popředí rodinné montované domy, jež proces výstavby významně zjednodušují.

Specifické komplikace se však mohou objevit také v souvislosti s realizací montovaného domu. Běžně je při montáži zapotřebí těžká technika, což se logicky promítá do nákladů. V případě nepřístupného terénu pak může být realizace velmi náročná až nemožná. Ale neplatí to o všech montovaných stavbách – stavební konstrukce některých domů je koncipována s ohledem na snadnou montáž.

Seznamte se s Henrym – montovaným bungalovem

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se ocel, která se běžně používá při stavbě velkých výrobních hal i kancelářských komplexů či showroomů prakticky nevyužívá při běžné výstavbě domů? Podobnou otázku si kladli odborníci, jež stojí v čele společnosti Develop Beta. Jejich dům na bázi ocelové konstrukce nevyžaduje použití mechanizace – ve své podstatě jde o jednoduchou stavebnici, kterou lze postavit ve třech lidech za pouhé dva dny, a to prakticky kdekoliv.

Montovaný dům – bungalov Henry je přesto plnohodnotným řešením pro každého, kdo chce bydlet ve svém takřka rychlostí blesku. Typizované stavby, ze jejichž moderním designem stojí známí architekti, jsou cenově dostupné a variabilní z hlediska délky i příslušenství. Životnost konstrukce je neomezená a prvotřídní kvalita použitých materiálů domu předurčuje velmi trvanlivost.

Chcete se o montovaných domech Henry dozvědět více, a případně poradit s financováním? Vše podstatné najdete na henry-houses.com.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.