Není komín jako komín. CIKO nabízí vysoký standard!

Pustili jste se do stavby či rekonstrukce bydlení a došlo na komín? Výběr nepodceňujte – a to nejen kvůli efektivitě odvodu spalin, ale především bezpečnosti. Systémy sice musí plnit zákonem stanovené normy, ovšem v praxi jsou mnohé spíše nevyhovující, což uživatel často pozná až po delší době. Proto se vyplatí sázka na prověřenou značku. Například na kompletní komínové systémy CIKO, které jsou k mání v nerezovém i cihelném provedení.

CIKO nabízí veškeré příslušenství potřebné pro realizaci komína vlastními silami. V nabídce najdete zejména komínové vložky, které jsou jako stvořené i pro rekonstrukce (tzn. vložkování komínů). Jedná se o nerezové, plastové i šamotové vložky včetně všech speciálních prvků komínového systému.

Cihelná klasika pro plyn i jiná paliva

Preferujete cihelný komín? Pod značkou CIKO najdete rovnou čtyři různé varianty: CIKO Gas pro plyn a kapalná paliva v podtlakovém i přetlakovém režimu, CIKO 3V UNIVERSAL pro kotle na olej a plyn s přirozeným odvodem spalin, CIKO TEC pro moderní topné systémy a CIKO PRAKTIK pro plynové kotle s přirozeným a nuceným odvodem spalin. Ať už zvolíte kterékoliv řešení, vždy se můžete spolehnout na nadstandardní kvalitu.

Nerezový komín jako moderní stavebnice

Nedílnou součástí sortimentu značky CIKO jsou i nerezové komíny. Konkrétně varianty CIKO NEREZ – třívrstvý komín v podobě stavebnice, která vás dostane velmi rychlou a jednoduchou montáží. Uplatnění nachází jak venku na fasádě, tak v interiéru, kde se většinou používá silnější (50 mm) izolace.

CIKO zároveň nabízí komíny s až 90 min. požární odolností. Jedná se o variantu COMPACT určenou především pro rekonstrukce a do míst, kde je vyžadována nízká hmotnost konstrukce.

Chcete se o komínech CIKO dozvědět více? Podrobnější informace o jednotlivých produktech najdete na ciko-kominy.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.