Půdní vestavby a mezonetové byty: Bydlení s unikátní atmosférou není finančně nedostupné!

Změna adresy patří mezi významné milníky a chcete-li, aby byla pozitivní, musíte výběr svého nového bydlení důkladně zvážit. Ale co když patříte k lidem, kteří si potrpí na něco méně tradičního a nespokojíte se s klasickým bytem nebo rodinným domem? I v takovém případě máte šanci uspět. Co byste řekli unikátní atmosféře půdní vestavby? Pokud ve vás atypický byt na místě bývalé půdy evokuje představu něčeho finančně nedostupného, máme pro vás dobrou zprávu. Podkrovní bytové jednotky totiž nemusí být o moc dražší než klasické řešení!

Atmosféra tak hustá, že by se dala krájet…

Půdní vestavby jsou v posledních letech neuvěřitelně populární. Vybočují ze zavedeného průměru a vnáší do bydlení úplně jiný rozměr. Vznikají na místech, pro která bývalí majitelé neměli využití, tedy na půdách a v podkroví činžovních domů. Mezi největší lákadla patří specifický genius loci, tedy unikátní charakter, který byste v běžném bytě nebo rodinném domě pohledali.

Zavřete oči a představte si nepravidelné tvary místností, trámy, výklenky a čarokrásný výhled z přilehlé terasy či balkonu. A přesně tak může vypadat i vaše bydlení!

vyhled-pudni-vestavba

Dvoupatrové byty pro náročné

Pokud nevyužité prostory nad bytem máte, zvažte jejich přestavbu a následní propojení se stávající bytovou jednotkou – získáte dvoupatrový neboli mezonetový byt. Jde o ideální řešení pro každého, kdo touží po prostoru, ale přesto se nechce stěhovat do rodinného domu.

pudni-vestavba

Ať už se nakonec rozhodnete pro přestavbu vlastní půdy nebo pořízení půdní vestavby, obraťte se na odborníky, kteří své práci rozumí a mohou doložit výsledky prostřednictvím zvučných referencí. Mezi ty nejpovolanější patří společnost Ing. PETR MOUCHA – stavební spol. s r.o., která zahájila činnost již v roce 1992 (jako fyzická osoba). Další informace ohledně půdních vestaveb a mezonetových bytů najdete na www.petrmoucha.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.