Rezidence NA VACKOVĚ: Nové byty na Praze 3 budou stát za to!

Při hledání nového bydlení musíte vzít v úvahu několik zásadních věcí. Nemáte-li zanedlouho v plánu migrovat zase o kus dál, vyberte si lokalitu, která by se mohla stát domovem i pro další generace. Hledejte místo, které vám poskytne soukromí a klid, ale zároveň je v těsné blízkosti velkoměsta. A myslete také na návratnost investice. Jinými slovy, vyberte si byt, jehož hodnota nebude v následujících letech klesat. Všechny tyto vlastnosti charakterizují nový rezidenční projekt NA VACKOVĚ, který se nachází na Praze 3.

Rezidence NA VACKOVĚ se skládá ze tří objektů kolem ulice Olgy Havlové a čítá 202 bytů s dispozičním členěním od 1+kk až 4+kk. Možná jste o lokalitě zaslechli v souvislosti s jiným úspěšným projektem – Alfarezidence – který zde vznikal v letech 2006 – 2011. Skutečnost, že si Metrostav Development opět vybral byty Praha-Žižkov, svědčí o nesporných kvalitách prostředí. Vše nasvědčuje tomu, že se na Praze 3 v blízké budoucnosti zrodí jedno z moderních center metropole. Projekt na VACKOVĚ bude dokončen ke konci roku 2016 a předání proběhne nejpozději do 28.2. 2017.

na-vackove

Pro byty na prodej v Praze 3 bude typické maximální využití plochy, vzdušnost a dostatek denního světla. Na své si přijdou zájemci o malometrážní bytové jednotky, tak i rodiny s dětmi, které potřebují spoustu prostoru. Za pozornost však stojí také celkové architektonické pojetí, za kterým stojí renomovaní profesionálové ze studia MS Architekti. Budovy, jejichž maximální počet podlaží není víc než pět, ustupují od uliční linie, jsou členité a asymetrické. Zároveň nijak nenarušují osobitý ráz dané lokality a perfektně do ní zapadají.

byty-zizkov-interier

V bezprostřední blízkosti rezidence se nachází malebný park Židovské pece, cyklostezka na Kralupské dráze, jedinečné Kino Aero, park na Balkáně či kulturní památka Nákladové nádraží Žižkov. Samozřejmostí je perfektní občanská vybavenost a dostupnost do ostatních městských částí.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.