Developerské projekty Rusňákovy DRFG se zaměřují na strategickou polohu

DRFG Davida Rusňáka se ve svých developerských projektech snaží zaměřovat především na strategickou polohu s velkým výnosem. Neustále své aktivity navíc rozšiřuje, a tak v současnosti celková plocha pozemků v komerčních projektech skupiny čítá obdivuhodných 791 583 m².

Polsko je pro investiční skupinu lákavým trhem

V Polsku Rusňákova skupina DRFG vybudovala a nadále buduje logistické parky v ústředních městech – Wroclaw, Poznaň, Sosnowiec a Boleslawiec.

„Tyto moderní logistické parky nabízejí perfektní infrastrukturu a jsou ideálně lokalizovány pro skutečně efektivní logistiku a distribuci,“ vysvětluje své kroky investiční skupina DRFG, která se dlouhodobě zabývá dluhopisy a investičními fondy.

Z portfolia skupiny Davida Rusňáka se nejrozsáhlejší logistický park nachází u města Boleslawiec v Dolnoslezském vojvodství ležící na západě Polska.

„Budujeme ho společně s polským developerem, společností Trigranit. Dohromady jde o pozemek s rozlohou 430 000 m² a pronajímatelná plocha činí 180 000 m².

Za zmínku stojí i další projekty na území Polska:

  1. Logistický park Sosnowiec – téměř 46 000 m²,
  2. OC Ciechanów – více než 15 000 m²,
  3. MMG Centers Szczecin – přes 14 000 m²,
  4. OC Piekary Śląskie – 10 000 m²,
  5. Logistický park Wodzisław Śląski – 9 000 m².

Dále nelze opomenout Retail Park Poznań, Retail Park Lubin nebo Retail Park Józefosław.

Další aktivity Rusňákovy DRFG

Polsko ovšem není tím jediným, na co se skupina Davida Rusňáka zaměřuje. Kromě tuzemska zamířila do sousedního Slovenska.

„Naše investice se neomezují jen na polský trh. Aktivně se soustředíme i na Slovensko a samozřejmě také Českou republiku, kde je po komerčních projektech (zejména logistických parcích) stále velká poptávka,“ vysvětluje DRFG.

Autor: Michal Pecka

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.