Byty Na Vackově: Atraktivní bydlení v klidné části Žižkova

Na první pohled rušná metropole nabízí spoustu míst pro klidný život. Jednou takových z lokalit je i Horní Žižkov na Praze 3, kde momentálně roste rezidenční projekt Byty Na Vackově. Stojí za ním zkušený developer Metrostav Development, který má na kontě nespočet úspěšných realizací. Vackovský komplex čítající pět budov nabídne celkem 347 bytů, ateliéru a nebytových prostor. Zapráší se po nich nejen z důvodu kritického nedostatku nových bytových jednotek. Důvodů, proč o bydlení na Vackově projevit zájem, je mnohem více.

Bydlení ve výjimečné lokalitě

Vackov je místo, kde si každý najde to své. Netýká se ho typický ruch hlavního města, ale přesto nabízí slušnou občanskou vybavenost, která se v blízké budoucnosti rozšíří o další obchody a služby, jež vzniknou po rozsáhlém přebudování nedalekého Nákladového nádraží. Již nyní se však v docházkové vzdálenosti od místa, kde rostou nové byty Praha, nachází dostatek příležitostí pro bohatý společenský život. O příjemné restaurace a hospůdky není nouze, stejně jako o kulturní památky. K nejoblíbenějším místům bezesporu patří také charismatické Kino Aero. A pro procházky, cyklistiku, in-line bruslení jsou jako stvořené přilehlý park Židovské pece či park Balkán.

Moderní projekt, který perfektně zapadá

Z vizualizací je patrné, že se Byty Na Vackově zařadí mezi nepřehlédnutelné developerské projekty Praha. Jednak neotřelým architektonickým pojetím, které si vzali na bedra odborníci ze studia MS Architekti i celkovou koncepcí, jež klade důraz na dostatek soukromí a patřičnou pozornost každé bytové jednotce.

Budoucí rezidenti se mohou těšit na prostorné a inteligentně řešení byty s dostatkem přirozeného světla, balkony, lodžiemi, střešními terasami a předzahrádkami.

Ceny a aktuální informace o projektu najdete na byty.navackove.cz. O ostatních developerských projektech od Metrostav Development si můžete přečíst na metrostavdevelopment.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.