Dřevěné podlahy Barlinek: Dechberoucí vzhled, skvělé vlastnosti a ekologický charakter

Výběr podlahové krytiny není jednoduchý. Obvykle hraje roli omezený rozpočet, případně specifické požadavky, kterým odpovídají jen některý materiály. Většinou se uchylujeme ke kompromisům a výsledek nemusí stoprocentně odpovídat původnímu očekávání. Ale najdou se u výjimky. Jednou z nich jsou dřevěné podlahy Barlinek. Přední světový výrobce se chlubí čísly, o nichž si může konkurence nechat zdát. Roční produkce přes 12 milionů m² však jednoznačně vypovídá o kvalitě produktů.

Dřevěná podlaha se vyjímá v každém interiéru, a to bez ohledu na styl bydlení. Na druhou stranu platí, že mezi jednotlivými produkty mnohdy až propastné rozdíly v kvalitě provedení. V případě dřevěné podlahy Barlinek získáte to nejlepší, co daná kategorie nabízí. Firma se dřevařskou výrobou a nábytkářstvím zabývá přes 150 let a momentálně své produkty prodává ve více než 66 zemích světa.

Barlinek klade velký důraz na ekologii. Dřevěné podlahy jsou 100% přírodní, a navíc aplikuje pravidlo „1 za 1“. Za každý prodaný balíček podlahové krytiny Barlinek Planck vysadí jeden strom v zákaznickém lese. Momentálně v něm roste přes 15 milionů stromů.

Třívrstvá dřevěná podlaha Barlinek je k mání v ohromném množství stylových vzorů. Na své si přijdou milovníci rustikálního vzhledu i příznivci moderního interiéru. Z více než 100 druhů si určitě vyberete ten „svůj“.

Všechny třívrstvé dřevěné podlahy nabízí vlastnosti, pro které si je zákazníci okamžitě zamilovali. Jsou potěchou pro oko, příjemné na dotek, tiché při nášlapu, stabilní a odolné vůči změnám teplot. Navíc umožňují instalaci podlahového topení. Pokládka je rychlá (dílce mají zámkový systém) a stejně tak i demontáž. Nechte si zdarma zaslat vzorek a přesvědčte se o kvalitě na vlastní kůži.

Další informace o dřevěných podlahách a aktuální nabídku dekorů najdete na barlinek.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.