Rezidence Butovická 20: Výjimečné byty v Praze zavání vesnickou atmosférou

Kdo hledá, najde. Lidové moudro platí také v případě nových bytů v metropoli, jejichž nabídka momentálně není tak široká jako v minulosti. Přesto v ní najdete pár jedinečných projektů a vyberete si z nich takový, který plně respektuje vaše specifické požadavky o perfektním bydlení v Praze. Pokud vás láká představa poklidného života na vesnici, a přitom se nechcete vzdát benefitů hlavního města, budou se vám líbit nové byty – Butovice. Respektive nové, luxusní bytové jednotky vznikající v rámci projektu Butovická 20.

Developerský projekt Butovická 20 jen potvrzuje rozmanitost Prahy. Kdo chce, najde si bydlení v rušné čtvrti nedaleko centra. S nepořízenou však neodejde ani zájemce o bydlení zcela jiného charakteru. A právě do nevšedního konceptu zapadají byty na Praze 5, které charakterizuje takřka vesnická atmosféra přímo u Prokopského údolí. Na rozdíl od života na vesnici však budoucím obyvatelům rezidence nebudou chybět žádné důležité služby. Občanská vybavenost lokality je na velmi vysoké úrovni a dopravní spojení s ostatními městskými částmi zajišťuje blízká stanice metra Jinonice.

Typické kokrhání kohouta nedaleko centra Prahy? Tohle vám jiný rezidenční projekt nenabídne…

Developer si lokalitu, dříve známou jako Staré Butovice, nevybral náhodou. Již od nepaměti patří k vyhledávaným rezidenčním oblastem, o čemž svědčí bohaté archeologické naleziště. Člověk zde sídlí od pozdní doby kamenné, tedy více než čtyři tisíce let.

Rezidence Butovická 20 je jiná než typické pražské developerské projekty. Definuje ji atraktivní kontrast vynikající občanské vybavenosti, přítomnosti metra a nedalekých dálničních spojů na letiště Václava Havla s historickou vesnickou návsí s rybníkem a množstvím zelených ploch. Nedaleko projektu se nachází přírodní parky Prokopské údolé a Dalejský potok. A v blízké budoucnosti vyroste na hřebenu Dívčích hradů výběh koně Převalského.

Pokud vás bydlení „v Praze a současně na vesnici“ zaujalo, podívejte se na byty butovice – https://www.fineobydleni.cz/projekty/butovicka-20/cenik/ a udělejte zásadní životní rozhodnutí, kterého nebudete litovat.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.