Luxusní vily v Praze: V Chuchli se vám bude bydlet jedna báseň

S nabídkou bydlení v hlavním městě je to takové všelijaké. Někdy se jeví jako velmi bohatá a pestrá, jindy strávíte hledáním příhodné nemovitosti až příliš mnoho času. Především pak v případě luxusních vilek, kterých skutečně není jako máku. Pokud patříte k náročnějším zákazníkům a hledáte nový domov, připravte se na zdlouhavý proces s nejistým výsledkem. Anebo ne? Možná vám sedne následující nabídka. Projekt Vily Chuchle se na první pohled jeví jako téměř perfektní. Ve skutečnosti je ještě lepší, což si ověříte po návštěvě vzorového domu.

Vilový projekt na Praze 5 je jedním z mála stylových a opravdu vkusných. Luxusní vily jsou nebývale komfortní a již na první pohled budí dojem výjimečnosti. Navíc se nachází v prémiové lokalitě podél ulic Adlerova, Bochničkova, Ceplechova a Kopalova. Budoucím obyvatelům se naskytne pohled na zelené svahy Chuchelského háje a pravobřehou zástavbu. V bezprostřední blízkosti je i známá dostihová dráha.

Vily na prodej v Praze najdete v nabídce renomovaného developera REFLECTA Development a.s. Na jejich podobě se podíleli zkušení architekti z ateliéru A69 – architekti a nutno podotknout, že se jim povedlo malé mistrovské dílo. Profesionálové využili potenciál příjemného prostředí a zasadili se o vytvoření projektu, který rozhodně nezapadne do šedého průměru.

A že si bude z čeho vybírat. Zájemci dostanou na výběr mezi vilami o dispozicích 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk. Na své si tak přijdou i větší rodiny, které touží po okázalém vícegeneračním bydlení. Samozřejmostí jsou prostorné terasy a velkorysé zahrady. Nouze není ani o garážová stání – kromě těch zastřešených budou k dispozici také venkovní parkovací místa.

Chcete-li se o projektu dozvědět více, sledujte aktuální informace na www.vilychuchle.cz. Ale příliš dlouho se nerozmýšlejte, bydlení na takový úrovni se většinou prodá raketovou rychlostí.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.