Nábytek na míru: Investice, které nebudete litovat

Zařizování bydlení by měla být radost. Ale co když dojdete k závěru, že vám nabídka v katalozích nevyhovuje? Nevhodně zvolený či nekvalitní nábytek může celkový dojem z jinak útulné domácnosti zcela pokazit. Naštěstí se můžete kdykoliv obrátit na truhlářství a nechat si vyrobit nábytek podle svých představ. Zakázková výroba rozhodně není něco pro „nejbohatší“.

Proč vám sériová výroba nemusí vyhovovat?

Velkou výhodou sériově vyráběného nábytku je především jeho nízká cena. Ale nemusí tomu tak být vždy – setkáte se i s předraženým, a přitom nepříliš kvalitním sortimentem. Problém tkví v tom, že nábytek původně nepatřil do sortimentu spotřebního zboží, jak na něj spousta lidí pohlíží. V minulosti se od něj vyžadovala trvanlivost a velmi dlouhá životnost. Nábytek se dědil z generace na generaci a jeho hodnota průběžně rostla. Dnes je tomu jinak a sériově vyráběné kousky obvykle příliš dlouho nevydrží. A když už narazíte na esteticky hodnotný kousek, nemusí být stoprocentně praktický.

Nábytek na zakázku vás oslní

Většina lidí si v souvislosti s nábytkem na míru vybaví exkluzivní sortiment za mnohonásobně vyšší cenu oproti sériové výrobě. V případě nejluxusnějšího zboží tomu tak skutečně být může, ale obecně jsou ceny téměř stejné, případně jen o něco málo vyšší. Což je logické, protože truhlář vyrábí nábytek přesně dle instrukcí. Výroba je pracnější a časově náročnější, a to se samozřejmě projeví na ceně. Ale nemusíte mít obavy, protože rozhodně nejde o cenově nedostupný sortiment.

Ať už pro vás nábytek zhotoví truhlář v Praze či kdekoliv jinde, sami si určíte kvalitu materiálu, design a rozměry. Díky nábytku na míru využijete potenciál svého bydlení a vytvoříte prostředí, ve kterém se budete cítit dobře.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.