Jak to vypadá s rezidencí Na Vackově, která roste na Žižkově?

V Praze průběžně roste množství atraktivních developerských projektů. Některé se nachází v samotném centru a představují perfektní útočiště pro milovníky městského ruchu. Jiné snoubí kombinaci bydlení v klidné části města s dostatkem zeleně a dobré dopravní dostupnosti, která je důležitá při přesunu do zaměstnání. Patříte-li právě do této skupiny, pravděpodobně vás zaujal článek věnovaný developerskému projektu Na Vackově. Uplynul více než rok a my vám přinášíme aktuální informace.

Projekt rezidence Na Vackově se skládá z pěti objektů s celkem 331 byty. O bydlení na Žižkově je velký zájem, což potvrzuje fakt, že v budově A již není žádný volný byt. Ten poslední byl vyprodán v únoru 2016. Volné nejsou ani byty v ostatních budovách – jen několik málo jednotek mají status „předběžně poptaný“.

V červnu tohoto roku byl vydán kolaudační souhlas na budovy A a B a v srpnu budovy získaly čísla popisné. Adresa budovy A je ulice Na Vackově, číslo popisné 2895. Adresa budovy B je ulice Olgy Havlové, číslo popisné 2896.

1-metrostav-vackov-predzahradky

Zájem o nové moderní byty v Praze odborníci z Metrostav Development předpokládali. Rodinné bydlení v lokalitě Vackova je protkáno jedinečnou atmosférou útulného domova. Stačí krátká procházka po okolí a budete zde chtít zapustit kořeny. Najít poklidnou oázu v takovém blízkosti centra metropole není snadné. Podobných developerských projektů je v hlavním městě jako šafránu.

Domy jsou konstruovány s ohlede na soukromí a volnost. V bezprostřední okolí rezidence se nachází 3 km dlouhá cyklostezka, malebný park Židovské pece (skvělé místo pro in-line bruslení) a spousta hřišť pro děti.

Pokud vás nové byty na Žižkově zaujaly a chcete sledovat aktuální informace, můžete tak učinit na byty.navackove.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.