Byty u Vodojemu: Osmá etapa úspěšného developerského projektu v Brandýse nad Labem

Líbilo by se vám bydlení u vodojemu? Vodárenský objekt, který slouží k akumulaci vody, sám o sobě velkým lákadlem není, nicméně my máme na mysli nový developerský projekt Byty u Vodojemu, který vyrostl v Brandýse nad Labem. Popravdě jde již o osmou etapu, která plynule navazuje na etapy předešlé. Hledáte-li vskutku komfortní bydlení poblíž hlavního města, možná vás komplex zaujme natolik, že ho zařadíte na seznam horkých kandidátů. A my vám prozradíme, proč by na něm rozhodně neměl chybět.

Proč bydlet v Brandýse nad Labem?

Developerský projekt Byty u Vodojemu je situován v nádherném dvojměstí (od r. 1960 ho tvoří společně se Starou Boleslaví), které se nachází jen 15 km od okrajové části Prahy. Byty jsou zasazeny do velmi klidné lokality s dostatkem soukromí a klidových zón. V bezprostředním okolí objektu je Vinohradský potok a spousta zeleně.

Centrum maloměsta nabízí veškerou občanskou vybavenost, která zahrnuje vzdělávací instituce (mateřské a základní školy, gymnázium a Pedagogická Fakulta UK), obchody, restaurace, lékařské služby, kulturní a sportovní zařízení. Brandýs nad Labem – Stará Boleslav je ideální lokalita pro každého, kdo chce mít na dosah ruky výhody metropole, ale většinu volného času trávit v poklidném koloritu maloměstě.

byty-u-vodojemu

O projektu

Co se týče reality Brandýs nad Labem – byty u Vodojemu, osmá etapa čítá 40 nadstandardně vybavených bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk (od 30 m2 do 100 m2 ). K mání je také komerční prostor o rozměrech 26 m2 .

Vnitřní výbava bytů je nadstandardní. Budoucí obyvatelé se mohou těšit na přítomnost kvalitních materiálů, značkové sanitární techniky, stylové keramické dlažby a obkladů a další dokonale sladěné interiérové prvky. Vytápění objektu zajišťuje centrální kotelna v suterénu.

Přízemní byty Brandýs nad Labem disponují předzahrádkou, bytové jednotky ve vyšších patrech terasami a balkony. Při realizaci byl kladen důraz na dostatek garážových stání, pro které je vyhrazen společný propojený podzemní prostor a venkovní plochy.

Chcete se o nové etapě projektu Byty U Vodojemu dozvědět další informace, případě si rovnou rezervovat některý z bytů? V tom případě pokračujte na www.u-vodojemu.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.