Designový nábytek není cenově nedostupný. Ale musíte vědět, kde nakupovat…

Splnili jste si sen a nastěhovali se do obydlí, po kterém jste vždy toužili? V tom případě vás čeká ještě poměrně dlouhá cesta. Proměnit byt či dům ve skutečný domov, ve kterém budete rádi trávit čas, totiž není tak snadné. Duší interiéru je podlaha a zároveň byste neměli podcenit výmalbu. Jenomže celek nebude nikdy dokonalý bez stylového nábytku. Právě ten propůjčí interiéru originální atmosféru a odliší ho od šedého průměru. Jenomže co když je váš rozpočet příliš malý. Znamená to, že si na designový nábytek budete muset nechat zajít chuť? Nikoliv!

Co je kvalitní a nápadité, není levné. Každé pravidlo má naštěstí světlé výjimky a o designovém nábytku to platí zrovna tak. Představíme vám místo, kde seženete krásné zboží za velmi příjemné ceny. Internetový obchod www.lino.cz dává šanci všem milovníkům designu.

Kde jinde začít, než v samotném srdci domova? Kuchyně musí být praktická, ale zároveň bychom se v ní měli cítit dobře. Místo, kde vznikají lahodné pokrmy, vedou se rodinné debaty a konají příjemná posezení s přáteli, si stylový a kvalitní nábytek bezesporu zaslouží. V e-shopu seženete unikátní plastové, dřevěné i kovové židle do kuchyně s různým typem čalounění. Vybrat si, s ohledem na množství modelů, není snadné. Nás upoutala plastová jídelní židle Mannequin z recyklovatelného polypropylenu z vyztužených skelných vláken.

zidle-do-kuchyne-mannequin

Vaší další zastávkou budiž sekce nábytku do obývacího pokoje. Čekají zde na vás vskutku povedené modely sedacích souprav, televizní stolky, obývací stěny a spousta doplňků. Fajnšmekry však stoprocentně zaujme naprosto unikátní ergonomicky tvarované křeslo Gumball. Snoubí maximální pohodlí s nezvyklým „gumovým“ designem. Uvnitř je několik tisíc barevných míčků, které prosvítají přes průsvitný povrch. Tato křesílka jsou navíc k mání ve speciální LED úpravě.

svitici-kreslo-gumball

Líbí se vám? A to je teprve začátek. Ať už máte spadeno na nový bytový nebo zahradní nábytek, nebo na dekorace a doplňky, rozhodně neodejdete s prázdnou. Přední český distributor designového nábytku se v oboru pohybuje přes 20 let a na jeho výrobky narazíte doslova na každém kroku. Dlouhodobě s ním spolupracují firmy jako Tesco, Globus, McDonalds, Télefonica O2 a další.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.