Kování na skleněné dveře DORMA snoubí luxusní design a prvotřídní kvalitu

Milovníci moderního designu pozor! Potrpíte-li si na propracované detaily, máme pro vás perfektní tip na kování určené pro skleněné dveře. Pokud si již delší dobu pohráváte s myšlenkou, že „prosklíte“ své bydlení, pak vás pohled na nabídku českých skleněných dveří STYLUS s unikátním kováním DORMA utvrdí o svém správném rozhodnutí. A ti z vás, kteří si již skleněné dveře pořídili a hledají způsob, jak umocnit jejich vzhled, jistě neodolají samostatnému kování.

Kování DORMA skleněným dveřím neuvěřitelně sluší

Skleněné interiérové prvky zažívají renesanci a hodí se do moderně i klasicky pojaté domácnosti. Sklo perfektně koresponduje s ostatními materiály a kování na skleněné dveře značky DORMA vypadá neodolatelně. Vyberte si takové provedení, které se hodí právě k vašim skleněným dveřím – v široké nabídce ho stoprocentně najdete.

Kování Acros

Vyšší pořizovací ceny nebudete litovat

Kování kliky DORMA nadchnou především náročnější klienty, kteří nemají rádi kompromisy. Snoubí perfektní design a prvotřídní kvalitu. V případě tohoto kování se vyšší vstupní investice rozhodně vyplatí – výrobce se chlubí nejnižším počtem reklamací. Kování DORMA je připraveno na nepřetržitý provoz, který zvládne bez známky únavy.

Kde můžete kování na skleněné dveře zakoupit?

Kování pro skleněné dveře značky DORMA prodává česká společnost VV SKLO, která se již od roku 1993 věnuje výrobě skleněných stavebních prvků a doplňků. Nabídka produktů čítá celoskleněné dveře, sprchové kouty, stěny, ale také zábradlí a schodiště. Společnost VV SKLO k vlastním výrobkům dlouhodobě dodává právě kovové doplňky značky DORMA a nedávno spustila vlastní internetový obchod kovani.vvsklo.cz.

V e-shopu najdete kování pro sprchový kout, ale také panty, kolejnice a další příslušenství.

Kování Classic

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.