Výroba zakázkového nábytku – v čem tkví její kouzlo?

Doby, kdy jsme si nemohli pořídit nábytek, který odpovídá našemu vkusu, jsou naštěstí dávno ty tam. Obchodní domy praskají ve švech a výrobci neustále vymýšlí nové trendy. Přesto všechno jde stále o sériovou výrobu a musíme se smířit s tím, že stejnou skříň, stolek nebo komodu může mít i soused. Pokud si však přeci jen potrpíte na originalitu v každém směru, máme pro vás řešení. Nechte si svůj nábytek vyrobit na míru!

Proč si pořídit zakázkový nábytek na míru?

Hlavní důvod jsme již zmínili v úvodu. Ani ten nejkrásnější sériově vyráběný nábytek nepropůjčí interiéru nezaměnitelný charakter. Nábytek na míru to umí. Je ideální do atypicky řešených zákoutí, jejichž potenciál využije do posledního čtverečního centimetru. V domácnostech s netradičními dispozicemi je v podstatě nutností.

Jakmile jednou „přičichnete“ k nábytku na míru, pravděpodobně jím postupně nahradíte veškeré zařízení. Vžijete se do role návrháře a sami určíte, jak má ten či onen kus vypadat. Zvolíte design, barevné provedení i materiál. Sáhnete po moderních materiálech nebo exkluzivních exotických dřevinách? Je to jen na vás.

Nábytek na míru

Anebo tvůrčí činnost svěříte zkušenému výrobci, který se na základě předchozích zkušeností postará o dokonalý výsledek. Vyberte si proto někoho, která k vám bude přistupovat individuálně a věnuje vám dostatek pozornosti. Je důležité, aby plně naslouchal vašim požadavkům a přáním, ale zároveň vás navedl na správnou cestu.

Český zakázkový nábytek od Etoile

I u nás působí několik firem, které vyrábí skutečně osobitý nábytek na míru. Patří mezi ně také Etoile, která je na trhu již od roku 1993 a můžete se na ni obrátit nejen s požadavkem na výrobu nábytku na míru, ale také kompletního řešení interiéru.
Řemeslníci z Etoile dbají na prvotřídní kvalitu provedení, což garantuje i nadstandardní pětiletá záruka. Poradí si s výrobou běžného nábytku, ale se stejnou grácií se postarají o restaurování starožitností nebo třeba výrobu robustního schodiště. O kvalitě se můžete přesvědčit ve fotogalerii na www.etoile.cz.

Nábytek na zakázku

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.