Nový nábytek změní vzhled interiéru

Změny interiéru, ke kterým dojde jen výměnou vybavení a doplňků, jsou oblíbeným námětem různých televizních pořadů, které ale mají také vysokou sledovanost. Je to proto, že nás fascinuje možnost proměny interiéru pouhou výměnou nábytku. Nemusíme ale čekat na televizní štáb, interiér si můžeme změnit sami.


Nábytek z kolekce White Home Slim

Důvodů, proč si chceme pořídit nový nábytek bývá několik. Nejideálnější varianta je zařizování nového bytu nebo domu. Zkrátka před sebou máme prázdnou místnost a možnost rozhlédnout se, vše změřit a naplánovat předem. Často ale spíše provádíme rekonstrukci, starý nábytek dosloužil, přestali jsme se v dané místnosti cítit dobře, chceme reorganizovat prostor nebo jednoduše potřebujeme změnu a chceme si pořídit kvalitní dřevěný nábytek. Při plánování, jak bude místnost po změně vypadat, nás může omezovat stávající vzhled, protože ho máme zkrátka zažitý a jestliže komoda stála vlevo automaticky i s novým nábytkem ji umístíme doleva. Je proto dobré pokusit se oprostit od minulého designu celého interiéru a začít nanovo. Inspiraci můžeme najít například v různých časopisech, ale musíme mít na paměti, že fotografie a každodenní užívání se mohou velmi lišit. Výběr nábytku, by proto měl odpovídat především našim představám a požadavku na praktický chod celé domácnosti.


Nábytek z kolekce Belluno

Zaměřit bychom se měli spíše na elegantní a nadčasový nábytek, který nepodléhá módním trendům a během několika měsíců neztratí svou krásu. Odolnost a dlouhou životnost nabízí nábytek z masivu, který patří mezi nejoblíbenější typy. Vydrží mnoho let, jeho údržba je snadná, dobře vypadá a lze ho také skvěle kombinovat s dalšími materiály a doplňky. Masivní nábytek se hodí do jakéhokoli pokoje od obýváku přes jídelnu až po dětský pokoj. Jeho výhodou je také možnost oprav a renovace, což u levných typů nábytku z lamina nebo překližky není možné.


Nábytek z kolekce Cordoba

Dřevo je přírodní materiál a vytváří příjemnou atmosféru v celém pokoji. Prostor kolem sebe zútulní, takže se v něm cítíme dobře my, naše rodina i návštěvy přátel.
Více najdete na www.nabytek-v-kostce.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.