I v Praze lze bydlet v bezprostřední blízkosti přírody!

Proč to rozmazávat? Nemusíte se stydět za to, že máte vysoké nároky na bydlení a hledáte místo, které vaše požadavky do puntíku splní. Pokud je vaší vysněnou lokalitou Praha, máme pro vás hned tři tipy na nové developerské projekty, které se opravdu povedly.

1. Rezidence Letokruhy

Letokruhy rezidence, to je kombinace moderního stylového bydlení na prahu velkoměsta. Projekt byl vybudován na Praze 11 v oblasti Roztyly a je perfektní volbou pro každého, kdo vyžaduje klidné bydlení v bezprostřední blízkosti přírody a zároveň možnost okamžitě vyrazit do středu dění. Občanská vybavenost a dopravní dostupnost jsou perfektní a budoucí obyvatelé precizně zpracované rezidence rozhodně nebudou strádat. Mohou se těšit na spoustu prostoru, kvalitní vybavení a opravdu vysoký standard, který zavání luxusem. Stavbě dominují přírodní materiály, které korespondují s jejím okolím. To vše nedaleko Krčského lesa, největší pražské zelené plochy. Blízko bytových domů je také mini zoo, dětské hřiště a obchodní centrum Chodov.

Letokruhy II

2. Nové Chabry

Číslo dvě vyrostlo na Praze 8 a nese název projekt Nové Chabry. Jde o čtyři bytové komplexy situované v příjemné zeleni. Architektonicky zajímavá stavby skvěle zapadá do okolní zástavby a jak je již u nových developerských projektů zvykem, má toho opravdu hodně co nabídnout. Ať už jde o promyšlené dispoziční členění bytů, kouzelný výhled, vynikající občanskou vybavenost a dostupnost do centra Prahy, rozhodně nebudete litovat. Nové Chabry jsou místem, ve kterém budete rádi trávit čas a je jen na vás, jestli s rodinou či přáteli vyrazíte do některého z přírodních parků (Ládví a Draháň – Trója), nákupních center (Letňany a Čakovice) nebo třeba do oblíbené ZOO v Tróji. Nudit se rozhodně nebudete!

Nové Chabry

3. Zelené město II

S ohledem na předchozí developerské projekty vám zřejmě došlo, že developeři cíleně vyhledávají lokality plné zeleně. Nejinak tomu je také v případě toho posledního. Zelené město II tvoří dokonce 14 bytových domů, které doslova obklopuje všudypřítomná zeleň. Sady a parky pozitivně působí na lidskou psychiku a je tedy zřejmé, že jde o typ bydlení, které si vyberou především lidé toužící po nekonečné relaxaci. Co se týče občanské vybavenosti Prahy 9 – Hrdlořezy, je bohatá a dostupnost do centra ideální. Za zmínku stojí přítomnost mezinárodní anglické školy a několika moderních sportovních areálů. A kdo touží po kultuře, může zavítat do kina nebo hudebního klubu.

Zelené město

Pokud vás některý z projektů zaujal a chcete se dozvědět další důležité informace, prohlédněte si tento seznam bytů. Kromě výše zmíněných projektů v něm objevíte také spoustu dalších příležitostí k novému bydlení v prémiové lokalitě. Stačí si vybrat!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.