Bydlete v příjemné pražské lokalitě poblíž parku. Líbí se vám nová rezidenční čtvrť?

Můžete bydlet, nebo můžete mít domov. A právě dokonalým domovem se vám může stát byt v nově vznikající rezidenční čtvrti, která se jmenuje Byty u parku. Tento název není jen tak náhodou, protože rezidenční objekty přiléhají k parku Židovské pece. Ten je jako stvořený pro nejrůznější sportovní aktivity, nebo zkrátka pro procházky a relaxaci. Bydlení zde vám přitom nabídne také dostupnost veškeré občanské vybavenosti.

Moderní bydlení se vším všudy

Kvalitní bydlení musí spojovat funkci a styl. Musí také nepochybně respektovat moderní trendy, mezi které dnes patří nejen moderní vybavení bytu, ale také dostatečně prosvětlené vnitřní prostory denním světlem. Dispozice bytů je tak chytře vyřešena tak, aby se do nich dostalo co nejvíce denního světla. Tomu nepochybně napomáhá skutečnost, že rezidenční projekt Byty u parku sází na architekturu, která využívá moderních prvků propojujících bydlení s venkovním prostorem. Jedná se zejména o:

  • Terasy
  • Balkony a lodžie

Tyto prvky členité architektury oceníte také tehdy, pokud chcete být doma, ale zároveň venku na vzduchu a mít dostatek soukromí. Dokonale tak můžete relaxovat třeba po práci a kdykoliv budete chtít, můžete vyrazit ven mezi lidi. Dobrá je dopravní dostupnost do centra, kde se dostanete autem nebo MHD za pár minut. Samotná čtvrť Žižkov ale poskytuje dostatečné příležitostí k nákupům nebo pro kulturní vyžití. Využít pochopitelně můžete také blízkosti Vinohrad.

Byt pro každého

Architekti tohoto projektu ale mysleli také na nejrůznější potřeby každého z nás. Právě proto si můžete vybírat z velkého množství dispozic bytů. Byty jsou situovány v 11 bytových domech, kde najdete menší, ale zároveň také velmi prostorné byty. Prodej bytů na Praze 3 tak zahrnuje prostory od 30 do 140 m². Ubytují se zde tak pohodlně jednotlivci a dvojice, ale i celé rodiny.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.