Rezidence Vinohrad: Nové luxusní byty na Praze 3

Toužíte po luxusním bydlení v prémiové lokalitě hlavního města? V tom případě by vaše volba mohla padnout na nový developerský projekt Rezidence Vinohrad, který se nachází na prestižní adrese na Praze 3. Historie činžovního domu se začala psát ve 20. století a jeho současná architektonická podoba snoubí hned několik historických slohů. Nepřehlédnutelné budově, která je již na první pohled ve vynikajícím technickém stavu, dominuje věžice. Převládá zde moderní minimalistické pojetí, které je patrné na exteriéru i ve vnitřních společných prostorách.

Nadstandard je patrný zvenčí i uvnitř

Nové byty jsou určeny pro náročné obyvatele, kteří vyžadují vysoký standard bydlení. Ať už jde o společné prostory, ve kterých vévodí prosklený výtah a pnoucí se vinná réva či o značkové doplňky v interiérech, Rezidence Vinohrad je protkána luxusem a panuje zde neobyčejná atmosféra.

rezidence-vinohrad-2

Lukrativní byty nabízí spoustu prostoru, praktické uspořádání a unikátní výhled do přilehlého parku. Několik bytových jednotek je k mání s terasami situovanými do dvora – našli byste lepší místo pro relaxaci v jinak rušném centru metropole? Možná v Mahlerových sadech, které jsou od Rezidence Vinohrad v pěší vzdálenosti.

Nové byty Praha 3 Žižkov jsou k mání s dispozičním členěním 1+kk až 4+kk o velikosti podlahových ploch od 43 m2 do 78 m2. A pro zájemce jsou připraveny také komerční prostory o velikosti 100 m2. K vybraným bytům lze přikoupit jednu ze čtyř garáží. Pro ostatní je dostatek parkovacích ploch před domem.

nove-byty-praha-3

Na Žižkově vám nic chybět nebude

V bezprostředním okolí noblesní nemovitosti se nachází udržovaný park se hřištěm a samozřejmě i ucelený soubor obchodů, služeb a úřadů. Budoucí obyvatelé budou mít na dosah ruky koncertní a výstavní síň Atrium na Žižkově, vyhlášené restaurace, kavárny a všechny ostatní kamínky z mozaiky občanské vybavenosti. A kdyby vám přeci jen něco scházelo, spolehněte se na skvělou dopravní dostupnost do ostatních částí Prahy.

Chcete-li se o developerském projektu Rezidence Vinohrad dozvědět další informace, navštivte www.rezidence-vinohrad.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.