3 horké tipy na perfektní bydlení v Praze

Láká vás život v hlavním městě, ale přesto si své nové bydlení představujete tak trochu jinak? Rádi byste nasávali poněkud hektickou atmosféru metropole a zároveň se mohli kdykoliv vrátit na klidné místo s dostatkem soukromí? Bydlení v Praze má mnoho podob a moderní developerské projekty snoubí všechny vysoké požadavky. Buďte nároční a vyberte si adresu v atraktivní lokalitě. Možná vás upoutá některý z následujících developerských projektů…

Bydlení v Jinočanech

Developerský projekt Bydlení Jinočany sice není situován přímo v Praze, nicméně je od ní co by kamenem dohodil. Tvoří ho 16 rodinných domů (4+kk a 5+kk) a jeden bytový dům s 20 jednotkami o dispozicích od 1+kk až 3+kk. Obyvatelé mají k dispozici předzahrádky, balkony nebo terasy a pro majitele automobilů se nabízí možnost garážového stání. Bydlení v rodinných domech i bytech se nese v duchu praktického prostorového uspořádání a kvalitních materiálů. Obec Jinočany nabízí velmi příjemné prostředí a plnohodnotnou občanskou vybavenost. Nechybí zdravotní středisko, školka a základní škola, obchodní centrum či multikino. Rychlé napojení na Prahu zajišťuje Pražský okruh a četné spoje MHD.

Jinočany 1

Rezidence Oktagon

A teď trochu z jiného soudku. Rezidence Oktagon vznikla rekonstrukcí rohového činžovního domu z roku 1929 – 1930 a nese se v duchu klasické české moderny. Plynule navazuje na kubistickou architekturu pod Vyšehradem a nabízí prostorné bydlení v bytových jednotkách o dispozicích 1+kk až 3+kk. Rezidence Oktagon se nachází v pražské čtvrti Braník a je obklopena zelení. Pokud vás nepřesvědčí impozantní výhled na Branické skály, jistě oceníte bohaté kulturní, společenské a sportovní zázemí. Za zmínku stojí i velmi dobrý občanská vybavenost a skvělá dostupnost do centra.

Oktagon

Oktagon 2

Barrandov Hills

Bydlení Jinočany a rezidence Oktagon nabízí velmi vysoký standard, ale pokud vám jde o opravdový luxus se vším všudy, odstěhujte se do Barrandov Hills. Okázalý developerský projekt čítá byty s dispozičním členěním 1+kk až 4+kk a pro ty nejnáročnější pak unikátní byty 5+kk v horních patrech jednotlivých budov. Bezpečí zajišťuje monitorovací systém a hlídaná vrátnice (jediný možný vstup do komplexu). Vyhledávaná lokalita Prahy 5 nabízí perfektní občanskou vybavenost, ale také dostatek zeleně. Můžete se vydat na procházku do Prokopského údolí nebo na svah Kavčí hory nebo se projet na kole po některé z mnoha cyklostezek. A od středu dění v centru města vás dělí jen 20 minut cesty tramvají.

Barrandov Hills

Barrandov Hills 2

Chcete si o nových developerských projektech dozvědět více, navštivte www.reby.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.