Kde se usadit v Praze? Inspirujte se tipy na nejžádanější lokality!

Proč se odstěhovat do Prahy? Mohli bychom vyjmenovat nespočet výhody a příležitostí, které naší metropoli staví nad maloměsta, ale stejně tak i negativ. Těm však můžete bezpečně předejít tím, že nepodceníte výběr lokality a zabydlíte se tam, kde jsou ideální podmínky pro život. A abychom vám pátrání po perfektním místě ulehčili, sestavili jsme pro vás žebříček městských částí, které jsou aktuálně velmi žádané. Pokud se nakonec usadíte v některé z nich, rozhodně neuděláte chybu!

Byty na Praze 5

Proč se usadit na Praze 5? Protože nabízí celou řadu zelených ploch (např. Údolí Motolského potoka) a nachází se zde oblíbené čtvrtě jako Smíchov, Košiře nebo Západní město. Právě tyto lokality zažívají renesanci a vzniká zde spousta nových developerských projektů. Mezi ty nejatraktivnější novostavby Praha 5 patří Rezidence Anděl, Barrandov Hills, Britská Čtvrť, Sacre Coeur či Slunečné terasy.

Samozřejmostí je perfektní občanská vybavenost a dostupnost do centra města.

Byty na Praze 8

Praha 8 svou rozlohou patří k menším městským částem, ale přesto patří k tomu nejlepšímu, co hlavní město nabízí. Nespočet kulturních i přírodních památek, vynikající občanská vybavenost a znamenitá dopravní dostupnost – to jsou pádné důvody k tomu, proč se zabydlet v některém ze zbrusu nových developerských projektů. Za zmínku stojí byty na prodej v Praze 8 v rámci projektu Nové Chabry nebo bydlení Na Rokytce (zdařila rekonstrukce rohové stavby s letitou historií).

Byty na Praze 10

A jsme ve finále. Poslední lokalitou, o které se v dnešním článku zmíníme, je Praha 10. Dochází zde k harmonickému spojení několika významných oblastí (Vršovice, Strašnice, Uhříněves, Dolní Měcholupy), což oblast přímo předurčuje ke výstavbě nových rezidencí. Mezi nejatraktivnější byty v Praze 10 patří bytové jednotky v Ecocity Malešice či Bydlení Nad Přehradou.

Chcete-li se o výše zmíněných developerských projektech dozvědět více, zamiřte na portál bytyprodejpraha.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.