Sníte o vlastní sauně? Tak proč si ji nepořídite?

Znáte něco příjemnějšího než pohodový relax v sauně? Snad jen pohodový relax ve vlastní sauně, do které nebudete muset dojíždět a navíc se o ni dělit s několika dalšími vyznavači saunování. Ano, chápete správně – nadešel čas, abyste si splnili sen a pořídili si vlastní saunu. Pokud vám to dispozice bytu či domu umožňují, není co řešit. V opačném případě vyberte vhodné místo na zahradě. Pořizovací cena sauny není tak vysoká, abyste si ji nemohli dovolit. Navíc jde o investici do zdraví, a to se počítá!

Proč se saunovat?

Domácí sauna vás dostane do pohody, a to doslova. Zbavíte se stresu a napětí, načerpáte spoustu energie do dalších dní. Poděkují vám i dýchací cesty, kůže a celá řada tělesných orgánů, na něž má pobyt v sauně pozitivní vliv. Navíc podpoříte funkci imunitního systému, který lépe odolá náporu virových onemocnění.

Ale teď vážně. Saunování a jeho blahodárné účinky na zdraví motivuje stále více lidí k pořízení vlastní sauny. Ostatně proč ne, výše zmíněné argumenty jsou neprůstřelné. Otázkou ale je, který výrobce je ten „nej“. My jsme se zaměřili na německou firmu Karibu Holztechnik, která se na trhu pohybuje již více než sto let.

Špičkové finské sauny snoubí německý smysl pro detail a kvalitu

Historie firmy Karibu sahá do roku 1889, kdy se začala zabývat výrobou lodí z vysoce kvalitního dřeva. Postupem času se výrobní program rozšířil i do dalších segmentů, mezi kterými nechybí ani sauny. Díky bohatým zkušenostem se zpracováním dřeva se výrobky značky Karibu Holztechnik vyznačují unikátním designem a vysokou kvalitou.

Finská sauna Karibu pozvedne estetickou úroveň vašeho bydlení a nabídne vám zázemí pro každodenní odpočinek. Všechny sauny se vyrábí v Německu a výrobce na ně poskytuje 60ti měsíční záruku. Svou novou saunu si můžete smontovat svépomocí (pro průměrně šikovného člověka žádný problém), případně si ji nechat realizovat na klíč. Chcete-li se dozvědět více, zamiřte na www.sauny-karibu.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.