Dejte ostatním vědět, jak se vám bydlí a přečtěte si, jak se bydlí jim

O tom, jak vybrat spolehlivou realitku, bylo napsáno poměrně dost. Zkušený makléř vám hledání nového bydlení usnadní a ušetří vám spoustu času i peněz. Ale co když vám „zapomene“ prozradit vše, co byste o vyhlédnuté lokalitě měli vědět? Možná vám jen maže med kolem úst a těší se, až shrábne nemalou provizi. Buďte důslední a nechte si poradit od lidí, kteří na vaší budoucí adrese nějaký ten pátek bydlí!

Pravdivé informace o stavu nemovitosti, občanské vybavenosti okolí, sousedských vztazích a dalších aspektech bydlení, jsou k nezaplacení. Vy je můžete získat zdarma v rámci unikátního projektu, který se na internetu objevit teprve nedávno. Portál nese název VímKdeBydlím.cz a na jeho rozvoji se můžete podílet i vy.

Projekt VímKdeBydlím.cz vytvořil Petr Průcha, kterého motivovaly velmi špatné zkušenosti s realitním makléřem. Petr kupoval byt a neměl důvod makléři nevěřit. Po nastěhování objevit spoustu chyb a vad, které nebyly na první pohled zřejmé. A právě proto založil projekt, který má lidem pomáhat.

Podstatou portálu jsou jednoduché recenze bydlení od uživatelů, kteří o dané lokalitě ví své. Rozhraní webu je jednoduché a přidání uživatelského hodnocení probíhá pomocí jediného tlačítka.

Proč byste si měli přečíst recenze i vy?

Recenze realit píšou samotní obyvatelé. Hodnocení je mnohem objektivnější než informace realitního agenta. Najdete-li v rámci vyhlédnuté adresy větší počet pozitivních hodnocení, utvrdíte se v tom, že jste se rozhodli správně. Pokud je lokalita hodnocena převážně záporně, možná změníte názor a vyberete si jinou

Proč byste měli vložit recenzi?

Důvod je prostý. Váš názor pomůže ostatním. Upozorněte je na pozitiva i negativa a ulevte si. Veřejná kritika místa, ve kterém bydlíte, vzbudí pozornost odpovědných osob a kdo ví, třeba se přičiní o to, aby se problémy začaly řešit.

Portál VímKdeBydlím.cz je šikovný pomocník, který vám usnadní hledání nové adresy. Nezapomeňte se podívat na zajímavé statistky nejlepších, nejhorších a nejkomentovanějších lokalit – uděláte si obrázek o tom, jak se žije jinde.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.