Daikin Emura – klimatizace nové generace

Jak porazit nepříjemné mikroklima, které nás trápí především v průběhu parného léta? Dokažte sluníčku, že je na vás krátké a proměňte „saunu“ na oázu. Pořiďte si klimatizaci, která se bleskurychle postará o ideální teplotu. A co byste řekli tomu, kdyby toho uměla o trochu víc, než je zvykem? O klimatizační jednotce Daikin Emura lze říct, že reprezentuje novou generaci klimatizací. Uhrane vás na první pohled, ještě dříve, než ji stačíte zapnout…

Klimatizace jako stylový doplněk

Už jste viděli krásnou klimatizaci? Všechno je jednou poprvé a nástěnná klimatizace Daikin Emura zboří vaše dosavadní představy o tom, jak by měla klimatizační jednotka vypadat. Dokonalé křivky činí z klimatizační jednotky doplněk, který nijak nenaruší interiér. Za svůj minimalistický design si vysloužila prestižní ocenění reddot award 2014.

Technologie až na prvním místě

Klimatizace Daikin jsou známé pro své prvotřídní vlastnosti a model Emura není výjimkou. V jeho útrobách se skrývá fotokatalytický filtr, který si poradí i s velmi malými částečkami prachu. A 3D průtok vzduchu se zase postará o rovnoměrné proudění po celé místnosti.

Údržba je snadná a stačí, když pravidelně (zhruba každé dva týdny)  vyčistíte filtry. Prach jednoduše vysajete a v případě většího zanesení filtry ponoříte do vlažné vody. Horní a přední panely klimatizace otřete vlhkým hadříkem

Daikin Emura 2

Provozní náklady? Nestojí ani za zmínku…

Stále vám to nestačí? Dalším argumentem je velmi úsporný provoz (energetická třída A+++). Klimatizace Daikin Emura rozpozná, že v místnosti nikdo není a sama aktivuje úsporný režim. Příliš mnoho energie však nespotřebuje ani při běžném provozu.

Hlučná? Ani náhodou!

Pokud vás od pořízení klimatizace odrazovala představa výrazného hluku, jistě vás nadchne i velmi tichý provoz (max. 19 db). Pozoruhodný je i rozsah teplot – Emura zvládne chlazení od -10 do 46°C a ve vytápěcím režimu od -15 do 20°C.

Ovládejte klimatizaci i mimo domov

A aby toho nebylo málo, Emuru lze ovládat i na dálku. Jednoduše si do chytrého telefonu nainstalujete aplikaci (je k mání pro Android i iOS) a je to.

Pokud vás klimatizace Daikin Emura zaujala, přečtěte si o ní další informace přímo na webu výrobce (www.daikin-emura.cz).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.