ZTS: Nonstop sklenářství (Praha a střední Čechy) se vám může hodit

Pokud doma nemáte věšteckou kouli, nezbude vám nic jiného, než doufat, že se vám v tu nejnevhodnější chvíli nepřihodí nepříjemná nehoda. Na rozbitých dveřích nebo vyskleném oknu není nic k závidění a tím spíš, pokud k nehodě dojde během některého z lednových víkendů. Jenomže takové věci se bohužel stávají, no a v případě skla poměrně často. A jen málokdo vydrží čekat do nejbližšího pracovního dne…. Existuje však jiné řešení? Jistě, pro Prahu a střední Čechy funguje nonstop havarijní servis, který poskytuje Záchranná technická služba. Zajímají vás podrobnosti?

Sklenáři jsou k dispozici kdykoliv a hravě vyřeší menší i větší opravy

Sehnat kvalifikované profesionály, kteří provádí kompletní sklenářské práce, může být o víkendu problém. Stačí však kontaktovat Záchrannou technickou službu a vzápětí k vám vyrazí sklenáři a postarají se o drobné i rozsáhlé opravy. Ať už jde o zasklení okna nebo dveří, instalaci bezpečnostního skla nebo izolačního dvojskla, spolehněte se na rychle a kvalitně odvedenou práci.

Sklenáři mají mnohaletou praxi v oboru a disponují pojízdnou dílnou, díky které jsou schopni provádět většinu oprav přímo u zákazníka. A vyžaduje-li to situace, řeší opravy společně se zámečníky a truhláři.

Proč si vybrat právě ZTS?

Ale co jsou vůbec zač, ti sklenáři ze Záchranné technické služby? V dnešní době si člověk musí dávat pozor, koho si vpustí do domu, nicméně v případě servisních techniků ze ZTS jde o odborníky, kteří prošli důkladný ověřením kvalifikace a zároveň absolvovali psychologické testy. Mají čistý trestný rejstřík a jsou pod dohledem nadřízených – každý sklenář je evidován systémem adresního vysílání techniků.

Pozor, ZTS nabízí také preventivní prohlídky objektu, díky kterým můžete v budoucnu ušetřit spoustu peněz za případné opravy. Další informace a kontaktní údaje najdete na www.zts.cz. Záchranná technická služba vám pomůže nejen s rozbitým sklem, ale také v případě jakýchkoliv jiných problémů!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.