Chcete se doma cítit lépe? Nastolte ideální mikroklima!

Prostředí, ve kterém trávíme spoustu času, nás ovlivňuje mnohem více, než si připouštíme. Chceme-li se v doma nebo v kanceláři jinde cítit spokojeně, nepociťovat únavu a naopak být maximálně produktivní, měli bychom si více všímat mikroklimatu. Nesprávně temperovaný vzduch, nadměrný hluk nebo průvan, to všechno jsou důvody, kvůli které naše výkonnost klesá. Ale jak tedy problém vyřešit a nastolit v místnosti ideální klimatické podmínky? Zřejmě nejefektivnějším řešením je instalace vyztužených potrubních roštů, které hravě vytopí nebo ochladí strop, podlahu i stěny.

Aquatherm – geniální systém podlahového chlazení/stropního vytápění

Mezi specialisty na podlahové chlazení a stropní vytápění se řadí česká společnost AEROFLEX, která se již od doby svého vzniku v roce 1995 zabývá dodávkou a poradenstvím a montáží technické izolace trubek. Kromě toho již několik let vyrábí Aquatherm plastové kompozitní potrubí se sklovláknem a kyslíkovou bariérou od -20°C do 90°C.

Prvotřídní systém Aquatherm vytváří komfortní klima, které nemá negativní vliv na pohyb vzduchu. V závislosti na teplotě vody automaticky dochází k ochlazování nebo zahřívání a v prostoru zavládne tzv. tepelná pohoda.

Interiér

Největší výhody systému Aquatherm

Aquatherm se využívá jako stropní vytápění, podlahové chlazení s lze ho umístit také do obvodových stěn. Má velmi malé rozměry, díky kterým je možné soustavu trubic instalovat těsně pod omítku nebo jako montovaný prvek. Za zmínku stojí i nízká hmotnost (pouze 2,5 kg/m2), která nemá vliv na návrh stropních panelů.

Systém Aquatherm není hlučný, jednoduše se ovládá a velmi rychle se instaluje. Chcete-li se o systému dozvědět další informace, najdete je na www.aeroflex.cz.

Foto: Klopf Architekture

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.