Kde hledat levné a kvalitní řemeslníky?

Čeká vás náročná rekonstrukce nebo jen drobné úpravy interiéru? V tom případě máte dvě možnosti, jak se k realizaci prací postavit. Máte-li dostatek zkušeností (nebo odvahy), potřebné řemeslnické náčiní a v neposlední řadě také čas chuť do práce, můžete se do stavebních úprav pustit svépomocí. Pokud vás ale okolí přirovnává k některé z postav ze seriálu A je to!, spíše než ke kutilu Timovi, nezbude vám, než kontaktovat řemeslníka či stavební firmu. A my vám prozradíme, kde velmi rychle najdete spolehlivé lidi, kteří práci provedou k vaší spokojenosti a za přijatelnou cenu.

Některé práce jistě zvládnete sami. Na internetu je bezpočet hobby portálů s detailními postupy a řemeslnické potřeby si lze za pár korun půjčit. Nechcete-li však riskovat, že výsledek nebude odpovídat vašemu očekávání, raději se rovnou obraťte na profesionála. Ve finále ušetříte spoustu času a nervů… Jak ale poznat, že zrovna ten nebo onen řemeslník není fušer? Co když práci nezvládne a vy se budete muset pustit do celého procesu od začátku? Nemohli by řemeslníci kontaktovat vás?

NejlepšíPoptávka.cz – služba, díky které najdete řemeslník a snadno a rychle

Máme pro vás dobrou zprávu. Pro vaše účely je jako stvořená služba NejlepšíPoptávka.cz, kterou můžete využít zcela zdarma. Stačí zadat poptávku a během několika hodin vám přijdou nabídky, které přesně odpovídají vašim požadavkům. A co je nejlepší, ušetříte až 30 % z obvyklé ceny zakázky. Zajímají vás podrobnosti?

Jak to funguje?

Poptejte malíře pokojů, tesaře, pokrývače, truhláře, zedníka nebo třeba obkladače. Nebo snad sháníte firmu, která se postará o výkopové práce či rizikové kácení stromů? Ať už jsou vaše plány jakékoliv, na výše zmíněném portálu stoprocentně najdete kvalitní řemeslníky a to v několika jednoduchých krocích:

  • zdarma zadáte poptávku pomocí online formuláře
  • počkáte, až se poptávka dostane ke vhodným dodavatelům a řemeslníkům
  • do několika hodin vám začnou chodit první nabídky

Na co si dát pozor?

Nezapomeňte poptávkový formulář vyplnit co možná nejpřesněji (tzn., že přesně specifikujete rozsah prací, požadovaný materiál, termín realizace apod.) – jedině tak budou moct řemeslníci odhadnout náklady za realizaci. S výběrem řemeslníka si dejte na čas a počkejte, až vám na e-mail dorazí větší počet poptávek. Zvýšíte tím šanci, že narazíte na ideální poměr ceny/kvality. V každém případě se zaměřte také na reference od předchozích klientů – jedině díky nim poznáte, že jste si vybrali dobře.

You may also like...

1 Response

  1. Jirka Homola napsal:

    Zadávání do poptávkového serveru je fajn, pokud chcete dostat více nabídek, ale já využil firmu http://www.bagrovani-praha.cz, super spolupráce, cenově nemůžu porovnat, ale vše ok…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.