Stavba udírny svépomocí

Rozhodli jste se, že si postavíte svou vlastní udírnu, abyste už nemuseli o vyuzení pár nožiček klobásek prosit rok co rok souseda? Možná vás inspirovala vzpomínka na starou udírnu, kterou postavil váš dědeček, a dlouhé roky ji používal, když jste byli malí. Uzení masa i dalších dobrot je velmi příjemná práce, pro někoho až sváteční obřad a rituál. Přitom zhotovit si funkční a skvělou udírnu není vůbec těžké. Stačí dobré rady, šikovné ruce a chuť nevzdat to, když se vám náhodou něco nepovede.

Kupte vše potřebné na jednom místě

Když vejdete do galanterie, seženete v ní drtivou většinu pomůcek, které potřebujete k ušití šatů nebo upletení svetru. Stroj si musíte koupit jinde, ale samotný materiál, zipy, knoflíky, vlnu, nitě, suché zipy… to vše vám prodá prodejce v galanterii. Podobně je to s e-shopem Kamnarina.cz, kde najdete vše, co potřebujete ke stavbě udírny, postavení ohniště na grilování svépomocí, zahradní kuchyně svépomocí, krbu s grilem a udírnou…

Stejně tak si zde můžete objednat krbová kamna, sporáky, příslušenství ke kotlům, komíny, teplovzdušné výměníky, mnohé díly na udírnu, gril, ohniště, také nářadí a mnohé, mnohé další.

Nechte se inspirovat a načerpejte informace

Nejenže vám kamnarina.cz nabízí veškeré potřebné komponenty ke stavbě udírny, jako jsou šamotové desky, cihly, žáruvzdorné malty a další, ale najdete zde i praktické rady a slevové balíčky. Je tady i záložka „Galerie“, v níž najdete fotografie zahradních krbů, grilů, udíren pro vaši inspiraci. Některé stavby jsou opatřeny i postupy práce a seznamem komponentů, které byly u dané stavby použity. Slevové sety, jež můžete využít, vám napomohou se stavbou a zároveň s nimi ušetříte.

Máte-li jakékoli dotazy, volejte na 412 513 580, nebo pište na info@kamnarina.cz. Tady vám rádi pomohou s čímkoli, co se týká kamnařiny.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.