Kde hledat dobré elektrikáře v Praze?

Množství stavebních prací a oprav zvládneme sami. Proč volat odborníky, když můžeme ušetřit? Jenomže realizace elektroinstalace není to samé jako pokládka plovoucí podlahy. Nemáte-li s elektrikou žádné zkušenosti, neriskujte a raději se obraťte na odborníka.

V čem spočívá práce elektrikáře?

Elektrikář zajišťuje široké spektrum činností, které spočívají v montáži, seřizování a opravách elektrického vedení a slaboproudoudých či silnoproudých elektrických zařízení. Svou činnost může vykonávat pouze za předpokladu, že absolvuje střední odborné vzdělání zakončené výučním listem a zároveň získá odbornou způsobilost v elektrotechnickém oboru (dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. vydaná Českým úřadem bezpečnosti práce a Českým báňským úřadem).

Hledáte dobrého elektrikáře (lokalita Praha)?

Nepouštějte do své domácnosti fušera a obraťte se na někoho, kdo vám zaručí kvalitu mnohaletými zkušenostmi a řadou referencí spokojených klientů. Firma Roman Kokeš provádí veškeré činnosti v oboru elektroinstalace v Praze. Tedy realizace elektroinstalace v nových objektech, ale také údržbu, rekonstrukce a opravy. V neposlední řadě také elektro revize (prohlídka a kontrola el. zařízení) a přihlášky k odběru elektřiny.

Spolupracovat s odborníky se vyplatí

Firma Roman Kokeš působí v oboru od roku 1994, ale její zakladatel se činnosti věnuje již od roku 1988. To znamená 26 let zkušeností, které hrají pro vás. Elektrikáři Praha 10 lpí na dodržování platných norem a předpisů a můžete se na ně obrátit i s menšími elektroinstalatérskými pracemi (např. zapojení vestavěných spotřebičů, montáž osvětlení, výměna zásuvek apod.). Samozřejmostí je kompletní realizace elektroinstalace nebo elekrorevize.

Letité zkušenosti, vysoká míra odbornosti, kvalitně odvedená práce, individuální přístup a rozumné ceny – to jsou pádné argumenty, proč se v elektřině „nehrabat“ svépomocí a nechat práci na profesionálech z firmy Romana Kokeše. Další informace najdete na www.elektrikarkokes.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.