Regály nachází využití ve skladech, prodejnách i v domácnostech

Zařizujete sklad nebo prodejnu? V tom případě se neobejdete bez kvalitních regálů, které vám poslouží pro přehledné uložení zboží. Tím ovšem využití kovových regálů teprve začíná. Hodí se i do domácností – například do garáží, sklepů a technických místností. Jednoduše všude tam, kde je zapotřebí uskladnit věci, které chcete mít na dosah ruky. A proč je důležitá kvalita? Protože jedině odolné regály s dostatečnou nosností vám budou dlouhodobě dobře sloužit.

Vyberte si top řešení

Zaměřili jsme se na nabídku společnosti EU-REGALY CZ, která se v oblasti vybavení skladů, archivů a obchodů pohybuje přes 20 let. Firma má s regály dlouholeté zkušenosti a vyvinula vlastní moderní bezšroubové stavebnicové systémy, jejichž výhody spočívají v jednoduché montáži a demontáži. Dále pak ve snadné manipulaci a možnosti doplnění o další police, aniž by se změnila pevnost a stabilita regálu.

Využití regálů je pestré

Profesionální regály české výroby se hodí do skladů, archivů, domácností a obchodů. Používají se také pro uskladnění pneumatik, paletového i drobnějšího zboží. Výrobce nabízí široké spektrum doplňků (např. závěsné prvky, prodejní pulty či prosklené vitríny), které variabilitu regálů dále rozšiřují. Veškeré výrobky jsou v souladu s evropskými normami.

Nakonfigurujte si regály podle svých představ

EU-REGALY CZ má veškeré zboží skladem a garantuje dodání do týdne. Zároveň garantuje nejnižší ceny v České republice. Stálí odběratelé a zákazníci odebírající větší množství mají nárok na atraktivní slevy.

Přesnou cenu regálového systému zjistíte snadno v online konfigurátoru. Aplikace umožňuje sestavení vlastního regálu s individuálními parametry. S výběrem vám v případě potřeby samozřejmě rádi poradí odborníci z EU-REGALY CZ.

Ať už máte zájem o regály do skladu, prodejny nebo domácnosti, z řešení od EU-REGALY CZ budete mít radost. Další informace o regálech najdete na www.eshop.eu-regaly.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.