Jak vybrat obývací stěnu

Obývací stěna je nedílnou součástí celého obývacího pokoje. Je to velmi okouzlující doplněk interiéru a dobře vybraný materiál vkusně ladící s pohovkou a dalšími doplňky působí, jako jeden celek. Na výběr je spousta dekorů dřeva, různé tvary a kompozice obývacích stěn. Je jenom na vás, jakou stěnu si zvolíte.

Obývací stěna v přírodním dekoru

Obývací stěny v dekoru dřeva jsou velmi elegantní a mají krásný přírodní vzhled. Díky takové stěně, kterou vkusně doplníte o sedací soupravu v přírodní barvě jako je hnědá, béžová nebo zelená a přidáním pár živých pokojových rostlin, budete mít pocit, že váš obývací pokoj je vystřižený jako z části přírody.

Světlé přírodní dřevo se hodí spíše do menších prostorů, naopak do otevřených prostorů můžete zvolit i tmavý dekor dřeva. Krásná obývací stěna vhodná do větších prostorů je třeba Riva, která díky svému lesklému vzhledu působí velmi elegantně.

Obývací stěny vhodné do moderních bytů

Máte moderně zařízený interiér a nevíte, jakou zvolit obývací stěnu? V moderním stylu je dobré volit jednoduchý nábytek. Moderní styl zaniká, pokud je pokoj přeplněný úložným prostorem a drobným nábytkem. „V jednoduchosti je krása“ zní heslo pro tento styl. Moderní styl si taky zakládá na vysokém lesku a barvě. Které se nebojí zejména mladé páry, pro které je tento styl velmi vhodný. Takovým příkladem je obývací stěna Trend, která má příjemnou kombinaci zelené a přírodní barvy světlého dřeva. Je to ideální sestava pro moderní bydlení. Sladěním obývací stěny s ostatními prvky v obývacím pokoji dosáhnete elegantního vzhledu.

Dbejte také na kvalitu materiálu

Při výběru obývací stěny dbejte na kvalitu zpracování. Je důležité, aby vybraný kus nábytku vydržel dlouhá léta. Za takovou kvalitu si pak můžete připlatit, protože budete mít jistotu, že vám opravdu dlouho vydrží. Dlouhou životnost zaručují právě laminátové desky, které jsou volené se správnou tloušťkou, aby nábytek dlouho vydržel a snesl i těžké zatížení. Jejich povrchová úprava pak napodobuje přírodní materiál.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.