Instalatérské služby svěřte profesionálům. Kde je najdete v Českých Budějovicích?

Stále více Čechů staví a rekonstruují vlastními silami. Na internetu je nespočet praktických návodů, a to včetně velmi detailních videotutoriálů. I méně zkušený kutil díky tomu zvládne celou hrubou stavbu. Ale některé věci je přesto lepší svěřit odborníkům – především pak realizace a opravy elektroinstalací a vodoinsalace. Ale na koho se obrátit, abyste byli s výsledkem stoprocentně spokojeni?

Sehnat spolehlivého instalatéra není snadné. Dotyčný by měl mít dostatek zkušeností a patřičnou kvalifikaci. Zároveň umět komunikovat se zákazníky a dodržovat termíny i ceny. Pokud nikoho takového neznáte, obraťte se na instalatéra Romana Hrubeše, který se v oboru pohybuje velmi dlouho a poskytuje široké spektrum služeb v oblastech vody, topení a plynu.

Instalatér České Budějovice Roman Hrubeš působí jako OSVČ od roku 2008, kdy se po letech činnosti v instalatérské firmě rozhodl osamostatnit. Motivací nebyla jen nejistota zaměstnání, ale především touha po poskytování lepších služeb. Takto k zákazníkům přistupuje dodnes a vždy nabízí optimální řešení s ohledem na individuální potřeby.

Ze začátku se s kolegou věnoval menším projektům na rodinných domech a rekonstrukcím bytů. Nyní se zabývají také instalatérskou činností v rámci novostaveb a větších projektů komerčních budov s centralizovanými rozvody a systémy.

Vodoinstalace České Budějovice zahrnují kompletní spektrum služeb – od instalace vodovodních přípojek, oprav a rekonstrukcí vodovodního řádu, až po přípravu a realizaci rozvodů vody, kompletní dodávku vybavení a další související služby.

Na instalatéra Romana Hrubeše se můžete obrátit také v souvislosti s realizací systému vytápění. Zajišťuje služby v oblasti topení České Budějovice, a to včetně instalace a dodávky topných těles i montáže ústředního topení, podlahového vytápění či ventilačního systému.

Více informací o poctivých instalatérských službách najdete na http://jpilbauer.cz/instalater_hrubes/.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.