I starší dům může po revitalizaci vypadat jako nový

Starší stavby, především pak činžovní a panelové domy, které byly postaveny před mnoha dekádami, v mnoha ohledech neodpovídají dnešním standardům. Na materiálech se během let projevil zub čas a v některých případech (nebyla-li dodržena technologie) dokonce mnohem rychleji než se očekávalo. Bydlení v takových domech je neekonomické, nekomfortní a v některých případech dokonce nebezpečné. Co s tím? Pusťte se do celkové revitalizace, díky které se stavba opět dostane do skvělé kondice.

Proč je revitalizace domů tak důležitá?

Revitalizace domů je proces, který prodlouží životnost stavby až o několik dalších desítek let. Samozřejmě za předpokladu, že práce provede zkušená stavební firma, která dodrží technologické postupy a neošidí materiály. Revitalizace je vhodná pro panelové, činžovní i rodinné domy, které již mají něco za sebou. Jde o komplexní opravu, v rámci které je v několika na sebe navazujících fázích provedeno zateplení, výměna oken a další stavební úpravy.

Chcete-li, aby se vám investice do revitalizace vrátila v co možná nejkratším časovém horizontu, obraťte se na někoho, kdo má v oboru letité zkušenosti a spoustu referencí. V Jihomoravském kraji to může být společnost PROFIPLAST, spol. s .r.o., která svou činnost zahájila již v na počátku 90. let minulého století.

Co pro váš domov mohou udělat specialisté z firmy PROFIPLAST?

Společnost PROFIPLAST nabízí komplexní revitalizaci, která zahrnuje výměnu otvorových výplní, celkové zateplení, opravu střechy, lodžií, balkonů i interiéru. Profesionálové vám rádi pomohou také s výběrem a montáží nových plastových či dřevěných oken a dveří.

Zmínili jsme, že PROFIPLAST působí především na Jižní Moravě, ale nebrání se ani revitalizaci v ostatních částech České republiky. Pokud vás zajímá, jak probíhá spolupráce, pokračujte na www.profiplast.eu. Na webovkách najdete také informace o možném financování a v neposlední řadě také nezávaznou kalkulaci. Ať už se rozhodnete pro kompletní revitalizaci nebo jen nová plastová okna, vašemu bydlení se dostane perfektní péče.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *