I starší dům může po revitalizaci vypadat jako nový

Starší stavby, především pak činžovní a panelové domy, které byly postaveny před mnoha dekádami, v mnoha ohledech neodpovídají dnešním standardům. Na materiálech se během let projevil zub čas a v některých případech (nebyla-li dodržena technologie) dokonce mnohem rychleji než se očekávalo. Bydlení v takových domech je neekonomické, nekomfortní a v některých případech dokonce nebezpečné. Co s tím? Pusťte se do celkové revitalizace, díky které se stavba opět dostane do skvělé kondice.

Proč je revitalizace domů tak důležitá?

Revitalizace domů je proces, který prodlouží životnost stavby až o několik dalších desítek let. Samozřejmě za předpokladu, že práce provede zkušená stavební firma, která dodrží technologické postupy a neošidí materiály. Revitalizace je vhodná pro panelové, činžovní i rodinné domy, které již mají něco za sebou. Jde o komplexní opravu, v rámci které je v několika na sebe navazujících fázích provedeno zateplení, výměna oken a další stavební úpravy.

Chcete-li, aby se vám investice do revitalizace vrátila v co možná nejkratším časovém horizontu, obraťte se na někoho, kdo má v oboru letité zkušenosti a spoustu referencí. V Jihomoravském kraji to může být společnost PROFIPLAST, spol. s .r.o., která svou činnost zahájila již v na počátku 90. let minulého století.

Co pro váš domov mohou udělat specialisté z firmy PROFIPLAST?

Společnost PROFIPLAST nabízí komplexní revitalizaci, která zahrnuje výměnu otvorových výplní, celkové zateplení, opravu střechy, lodžií, balkonů i interiéru. Profesionálové vám rádi pomohou také s výběrem a montáží nových plastových či dřevěných oken a dveří.

Zmínili jsme, že PROFIPLAST působí především na Jižní Moravě, ale nebrání se ani revitalizaci v ostatních částech České republiky. Pokud vás zajímá, jak probíhá spolupráce, pokračujte na www.profiplast.eu. Na webovkách najdete také informace o možném financování a v neposlední řadě také nezávaznou kalkulaci. Ať už se rozhodnete pro kompletní revitalizaci nebo jen nová plastová okna, vašemu bydlení se dostane perfektní péče.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.