Znojemské truhlářství vám vyrobí nábytek na zakazáku. A nejen to…

Zařizujete bydlení a došli jste k závěru, že vám katalogový nábytek nevyhovuje? Je vkusný, kvalitní, ale něco mu přeci jen chybí… Můžete ho mít vy, vaši příbuzní, sousedé. Jednoduše kdokoliv. Pokud toužíte po zařízení, které je originální, budete se muset obrátit na někoho, kdo vám ho vyrobí na zakázku. Přesně dle vašich představ a přání. Třeba na znojemské Truhlářství Zdeno, které na českém trhu působí pětadvacet let.

Letitá praxe v oboru je znát na první pohled

Firma Truhlářství Zdeno vyrábí nábytek na zakázku více než čtvrt století a to je v nábytkářském oboru dlouhá doba. Nabízí komplexní servis se vším všudy a vyrobí pro vás vše od jednoduchého příslušenství až po složité a výrobně náročné interiéry.

Český výrobce spolupracuje se zkušenými architekty, kteří během realizace poskytují odborné poradenství a dozor. Pomohou vám s návrhem nábytku, kuchyně, dveří, vrat či schodiště. V neposlední řadě také se stále oblíbenějšími portály.

Truhlářství Zdeno disponuje vlastními výrobními prostory a moderními stroji, které výrazně zkracují dodací termíny. Stoprocentní výsledek by samozřejmě nebyl možný bez důsledné práce zkušených pracovníků.

Komplexní servis aneb vše na klíč

Za zmínku stojí i spolupráce s dodavateli a firmami z příbuzných oborů. Svěříte-li proměnu svého bydlení Truhlářství Zdeno, nebudete se muset starat ani o čalounické, zednické, elektrikářské a instalatérské práce (např. v souvislosti s realizací kuchyně na míru). Veškeré zakázky jsou tzv. na klíč, díky čemuž ušetříte spoustu času. A není právě čas nejdražší komoditou, kterou bychom v dnešní uspěchané době neměli plýtvat?

Ať už má vaše vysněné bydlení jakoukoliv podobu, Truhlářství Zdeno vám ji pomůže zrealizovat. Přesvědčit by vás měla fotogalerie referencí, kterou najdete na www.truhlarstvi-zdeno.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.