Jak vyčistit koberec, sedačku i matraci? Víme, jak dosáhnout perfektního výsledku

Pravidelné čištění koberce je důležité nejen kvůli zachování pěkného vzhledu, ale také pro prodloužení životnosti – a samozřejmě i kvůli hygieně. Ale jak si poradit s fleky, na které jsou všechny babské rady krátké a bohužel nepomáhají ani jinak účinné čisticí prostředky z drogerie? Smiřte se s tím, že na některé nečistoty nestačíte. Naštěstí můžete kontaktovat profesionály, kteří disponují moderní technikou a technologiemi, jež si poradí za každé situace.

Seznamte se s Carpet Brothers

Firem nabízejících čistící služby je poměrně dost, ale výsledky vždy nevypadají uspokojivě – a v horším případě dokonce dojde k poškození či znehodnocení materiálu. V případě sítě Carpet Brothers však nic podobného nehrozí. Zkušenosti kvalifikovaných odborníků jsou velmi pestré – během své letité působnosti vyčistili více než 70 tisíc kusů čalouněného nábytku a stovky tisíc metrů koberců všech materiálů. Poradí si také s vlnou – a protože disponují certifikátem WoolSafe, nehrozí ztráta záruky.

V čem je čištění pod taktovkou Carpet Brothers jedinečné?

Výčet důvodů, proč si domů pozvat profesionály z Carpet Brothers, je pestrý. Kromě moderních postupů a špičkových technologií firma jde vstříc udržitelnosti a hledí na přísné dodržování ekologických, sociálních a ekonomických hodnot. Naprostou samozřejmostí je nejvyšší hygienický standard – kromě pravidelné dezinfekce a údržby nářadí spočítá také v důkladné dezinfekci oblečení pracovníků pro každou jednotlivou zakázku.

Co se týká péče o čalounění, Carpet Brothers používá vlastní metodu karbonizačního čištění s hypoalergickým účinkem – výsledný efekt je dechberoucí, koberec je po vyčištění po dobu cca 70 dní odolný vůči roztočům. Při čištění koberců využívá dalších dostupných metod, které jsou efektivní a zároveň velmi šetrné. Matrace čistí systém vysokofrekvenčního vibračního UVC zařízení.

Cesta k zářivě čisté domácnosti začíná na carpetbrothers.cz. Firma působí v rámci celé České republiky a jednoduše si stačí vybrat příslušnou pobočku – například čištění koberců Liberec nebo čištění sedaček Liberec.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.