Na co si dát pozor při výběru plastových oken?

Rozhodli jste se, že již nebudete topit pánu bohu do oken a pořídíte si nová okna? Děláte dobře. Okny, která špatně těsní, totiž může unikat až 40 % energií a jediný možný způsob, jak únik tepla výrazně snížit, je právě montáž moderního okenního systému. Má-li však splnit všechna vaše očekávání, dejte si záležet na výběru výrobce a nepodceňujte ani odbornou montáž.

Poznejte výhody plastových oken

V současné době si můžete vybrat mezi plastovými, dřevěnými a hliníkovými profily. Všechny typy oken mají své pro i proti, ale pokud hledáte nejlepší poměr kvality a pořizovací ceny, pravděpodobně si nakonec vyberete plastová okna a plastové vchodové dveře.

Pořizovací cena plastových oken je mnohem přijatelnější než v případě dřevěných a hliníkových profilů. Lákají také svou bezúdržbovostí a výbornými izolačními vlastnostmi. Využívají se také v nízkoenergetických a pasivních stavbách.

Mezi další výhody patří široká škála barev a barevných dekorů imitujících dřevo. Plastová okna lze bez problémů sladit s barvou fasády i interiéru (barva exteriérové a interiérové strany oken může být rozdílná).

Vyberte si spolehlivého dodavatele

Jak vypadá spolehlivý dodavatel plastových oken? K výrobě používá špičkové komponenty a poskytuje všechny důležité související služby. Tedy poradenství, záruční i pozáruční servis a odbornou montáž, která zajistí správnou funkčnost oken.

Zkrátka a dobře, dobrý dodavatel nabízí „vše pod jednou střechou“ a to včetně doplňků (vnější a vnitřní parapety, sítě proti hmyzu, stínící technika apod.). Samozřejmostí by měla být také úvodní konzultace s technikem, který vám doporučí optimální řešení pro vaše bydlení.

Tip: Hledáte kvalitní plastová okna Plzeň? Vsaďte na společnost A.R. Okenní technika, spol s r.o., která garantuje špičkovou kvalitu (prvotřídní komponenty Schüco) a rychlou výrobu. Spolehlivý dodavatel nabízí veškeré výše zmíněné služby a zhruba polovinu produkce vyváží do Německa. V portfoliu produktů najdete také dřevěná a hliníková okna/dveře, příslušenství a zabezpečovací techniku.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.