Látkové rolety: Jsou praktické a sluší každému interiéru!

Bez slunečních paprsků by to v našich domovech vypadalo jako v ponuré kobce, ale nesmí jich být přespříliš, protože pak jsou naopak na obtíž. Možností, jak jejich intenzitu regulovat, je naštěstí víc než dost. Některá řešení jsou navíc nejen praktická, ale také velmi estetická. V posledních letech jsou v centru pozornosti látkové rolety. My jsme se zaměřili na aktuální sortiment specializovaného prodejce MK Rolety, který nabízí systémy předního českého výrobce Bematech. Kromě prodeje zajišťuje také instalaci a montáž v Praze a Plzeňském kraji. Jaké jsou vaše možnosti?

Jak dnes vypadají látkové rolety?

Máte-li vůči látkovým roletám jakékoliv předsudky, odhoďte je stranou, protože současný sortiment je o oproti roletám, jak si je možná pamatujete z dob dávno minulých, o kus dál. Bematech se výrobou a vývojem zabývá přes 20 let a rolety během této doby prošly řadou výrazných inovací. Můžete si vybrat z více jak 200 druhů neprůhledných nebo méně průhledných látek (v nabídce jsou také zcela zatemňující i průsvitné varianty) a mnoha dalších druhů. Nechybí ani elegantní římské rolety s neviditelnými švy.

Rafinované screenové rolety

Za pozornost stojí také screenové rolety vhodné jak do bytů, tak i kancelářských prostorů. Stínícím materiálem je síto, které při denním světle z venkovní strany zatemňuje a z vnitřní strany umožňuje výhled ven. Večer, kdy se v interiéru svítí, však dochází k opačnému efektu – proto se tento typ nehodí do míst, kde mají na okna přímý výhled sousedé.

Rolety den a noc

Velmi oblíbené jsou látkové rolety den a noc – Twintex. Látka je koncipována tak, že se na ní střídají zatemňující a transparentní pruhy. Díky vzájemnému překrytí dochází k významné regulaci pronikajícího světla. Šířka pruhů je volitelná a rolety lze v případě potřeby vytáhnout a zcela ukrýt ve velmi malém obalu.

Chcete se o sortimentu moderních rolet dozvědět více? Aktuální nabídku a fotogalerii všech typů najdete na www.mk-rolety.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.