Pořiďte si neobyčejný krb v duchu nejnovějších designových trendů

Proč si pořídit krb? Protože není nad sálavé teplo a romantickou atmosféru mihotajících plamínků. V neposlední řadě jde i o prestiž. Moderní krby interiéru sluší a zvedají celkovou úroveň bydlení o několik stupínků výše. Přesto zvolněte a předejděte ukvapenému nákupu. V prvé řadě se začněte zajímat o nejnovější trendy, které v segmentu krbů panují. Možná se budete divit, ale designové změny se týkají i tak specifického odvětví, jakým krbařství bezesporu je. Rozšíříme vám obzory a nasměrujeme vás tím správným směrem!

Trendům vévodí minimalismus a prostá elegance

Odborníci na interiérovou architekturu nedají dopustit na minimalistické pojetí. Pokud je „nepřeplácanost“ i vaší doménou, bude se vám současná nabídka krbů zamlouvat. I ty se totiž vyrábí v minimalistickém duchu a perfektně zapadají do konceptu harmonického bydlení. Proč své smysly zatěžovat složitými konstrukcemi, když to jde i jinak?

Jasně vedou modely se zaskleným topeništěm, které umožňuje perfektní výhled na plápolající oheň. Ti nejodvážnější neodolají a pořizují si krby zapuštěné do oken. Vskutku nevšední prvek kombinuje možnost výhledu do exteriéru i do ohně.

krb

Otevřete dveře betonu a kovu

Přítomnost skla je u moderních krbu samozřejmá, ale jak je to s dalšími materiály? Do středu pozornosti se dostává i beton, který již nevnímáme jen jako nevýrazný stavební prvek. V souvislosti s krbem je beton naopak velmi variabilní a nabízí značné možnosti individuální vizualizace. Zároveň stojí za zmínku i ocel, díky které krb získává elegantní charakter. Mimo to je odolná, takřka bezúdržbová a sluší ji to se sklem.

Na své si samozřejmě přijdou také dřevomilci a vůbec příznivci přírodních materiálů. Krby obložené přírodním kamenem vypadají vážně k světu.

Toužíte-li po krbu s designem na hony vzdáleným průměrnosti, obraťte se na odborníky z Topsys Praha, spol. s r.o., kteří nám poskytli informace obsažené v článku. V bohaté nabídce modelů najdete i několik krbů, na jejichž podobě se podílel i světový designér Paco Rabanne. Více na www.topsys.cz.

You may also like...

1 Response

  1. Lubomír napsal:

    Velice originální krby, to musím přiznat, ale zajímalo by mě, jak jsou na tom z výhřevností?? Třeba u těchto krbů: https://www.levnekrby.cz/moderni-krby jsem si zcela jistý, že výhřevnost je zajištěná, ale u výše zmíněných krbů, by mě zajímalo, zdali to není pouze estetický doplněk??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.