Nepodceňujte význam správného sezení doma ani v kanceláři

Trápí vás bolesti zad a hlavy, celková ztuhlost svalů a únava? Příčinou může být nesprávné sezení. Trávíte-li denně několik hodin za stolem, ať už doma nebo v kanceláři, neměli byste podceňovat význam vhodně zvolené kancelářské židle. Hlavním kritériem nesmí být cena, ale ergonomické vlastnosti. S ohledem na bohatou nabídku daného sortimentu je výběr poměrně složitý. Prozradíme vám, na co si dát pozor a kde seženete kvalitní kvalitní židle za přijatelnou cenu. S novou židlí zdravotní neduhy ustoupí a pocítíte i výrazné zvýšení efektivity práce.

Na co si dát pozor při výběru židle do kanceláře/pracovny?

Záleží vám na svém zdraví? V tom případě se raději vyhněte supermarketům a obraťte se na specializovaného prodejce, který nabízí výhradně kvalitní kancelářské židle. Zároveň danému sortimentu rozumí a dokáže vám poradit. Doporučí vám optimální řešení s ohledem na vaše specifické požadavky.

Podstatné je, aby nová kancelářská židle nebyla jen designově odlišnou náhražkou stávajícího modelu. Musí být ve všech ohledech lepší. Zaměřte se na velikost, tvar a tuhost sedáku, opěrky na rukou a variabilní regulaci jednotlivých prvků. Podstatná je také kvalita zpracování, možnost údržby a prodyšnost textilií.

Je kvalitní posezení cenově nedostupné?

Jistě vás potěší, že i levné kancelářské židle mohou poskytovat dostatečný komfort. Většinou jde o modely, které jsou k mání za neodolatelnou cenu v rámci slevové akce.

My jsme na kvalitní kancelářské a konferenční židle narazili u zavedeného prodejce primazidle.cz. Přímý dovozce garantuje nejnižší ceny a expresní dobu dodání. Nechcete-li ztrácet čas, vyberte si svou novou židli online a budete ji mít doma do 24 hodin od potvrzení objednávky. Doprava je zdarma a na některé zboží dostanete prodlouženou záruku na 5 let.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.