Ušetřete při nákupu vánočních dárků. Šťastná hodinka na Oaza.cz = slevy až 40 %!

Blíží se Vánoce, čas splněných přání. A jaké jsou ta vaše? Co byste řekli na novou televizi s úhlopříčkou, kterou vám budou sousedé závidět? Anebo preferujete praktičtější dárky v podobě kuchyňských spotřebičů? Tak či tak, bez peněz toho moc nenakoupíte. Ledaže by vám někdo nabídl obrovskou slevu… Ve známém e-shopu Oaza.cz seženete elektro a zboží pro domácnost i zahradu se slevou ve výši až 40 %. Stačí, když se vydáte na nákupy ve šťastnou hodinku.

Nakupujte tam, kde vám nabídnou nízké ceny a kvalitní služby

Oaza.cz je zavedený e-shop, který provozuje společnost Maděra a Šípek s.r.o. Firma disponuje sítí kamenných poboček a za za internetový prodej získala ocenění SHOPROKU 2014 (finalista). Nabízí široké spektrum zboží – elektroniku, malé domácí spotřebiče, bílé zboží, výpočetní techniku, zboží pro zahradu, hobby a dílnu, interiérová i venkovní svítidla a v neposlední řadě krásné hračky pro děti a celou rodinu.

Happy hour probíhá každý týden

Vraťme se však ke šťastné hodince a vaší možnosti, jak ušetřit až 40 %. Akce probíhá pravidelně každý týden po dobu 60 minut a vy se o ní dozvíte 24 hodin předem prostřednictvím newsletteru, Facebooku nebo odpočtu na webu.

Na Oaza.cz se samozřejmě vyplatí nakupovat i mimo šťastnou hodinku. Ceny jsou příjemné a levnější než u většiny konkurenčních prodejců. Navíc se nabízí možnost nákupu na splátky přes úvěrovou společnost Essox.

Na závěr pár tipů na vánoční dárky, se kterými rozhodně nešlápnete vedle:

vinotéka – Patříte k milovníkům dobrého vína? Domácí vinotéka vám umožní skladování i několika desítek lahví v optimální teplotě. Vychutnejte si lahodný nápoj tak, jak se sluší a patří!

LED televize – Středobodem každého moderního obývacího pokoje by měla být televize s pořádnou úhopříčkou. Nejnovější modely chytrých televizí umožňují brouzdání po internetu, sledování videí na YouTube a spoustu dalších zábavných činností.

herní konzole PlayStation – Chcete si užít spoustu zábavy s celou rodinou? Legendární konzole PlayStation potěší nejen děti, ale i starší rodinné příslušníky. Objevte možnosti digitální zábavy a užijte si Vánoce naplno.

Tak na co ještě čekáte? Aha, na šťastnou hodinku… Ta příští bude co nevidět, nepromeškejte ji!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.