Stěhování výrobních strojů

Na internetu lze v současnosti koupit kde co. Věci nové i použité, oblečení, drogerii, elektroniku, výpočetní techniku, stroje a přístroje a další, mnohdy i dosti objemné zboží. Pokud například podnikáte ve výrobě a rozhodnete se zakoupit si zánovní výrobní stroj, abyste svoje podnikání mohli rozšířit, budete muset zakoupený stroj do vaší firmy přepravit. Soustruhy, velké frézy, CNC obráběcí stroje nebo třeba obráběcí centra jsou stroje, jejichž váha je natolik velká, že je jen stěží přepravíte na vozíku připojeném za automobilem.

Nechejte to na prověřených odbornících

Jestliže nemáte žádného známého, který by vám zapůjčil pro přepravu stroje vhodný automobil, můžete využít služeb společnosti Stěhování Brno. Ta se již 10 let specializuje na stěhování těžkých břemen. Je vybavena širokým vozovým parkem, může využít jak menší dodávky, tak velké nákladní automobily s hydraulickým čelem. K dispozici má i auto s hydraulickou rukou či autojeřáb. Dokáže přestěhovat jakékoli těžké břemeno pomocí technických pomůcek, jako jsou kladkostroje, zvedáky, vysokozdvihy nebo podvozky.

Při stěhování v rámci Brna nemusí zákazník hradit náklady za ujeté kilometry, zaplatí si tak pouze náklady za pronájem automobilu a čas pracovníka, popřípadě pracovníků, stěhovací společnosti. Pracovníci společnosti Stěhování Brno mají dostatek zkušeností se stěhováním těžkých břemen, proto i čas potřebný k přemístění těžkého stroje bude velmi krátký. Svoje služby poskytuje společnost bez příplatku také o víkendech, svátcích, i ve večerních hodinách, objednat bez příplatku lze i expresní stěhování.

Rozmýšlíte se, co s nábytkem z původní kanceláře?

Společnost Stěhování Brno jej může od vás odkoupit, nebo jej může uskladnit po dobu, kterou si sami určíte. Podobnou službu poskytuje i firma Levné stěhování Praha, ale v lokalitě hlavního města. Popřípadě může nábytek odvézt do bazaru, který si sami zvolíte. Obě společnosti poskytují celou řadu dalších stěhovacích služeb, o jejich rozsahu se dočtete na jejich internetových stránkách.

Stěhování v Praze?

Pokud hledáte stěhování například z Brna do Prahy, či v rámci Prahy, lze využít také služeb firmy Levné stěhování Praha. Společnost Levné stěhování Praha se dále zabývá stěhováním nábytku, celých bytů či domů, obrazů, soch, cenných uměleckých děl, starožitností, klavírů, trezorů, dokonce i likvidacemi pozůstalostí nebo bazarem nábytku. Zákazníkům je k dispozici 24 hodin denně telefonní linka, na kterou se mohou obrátit s jakýmikoli dotazy. Společně s emailovým kontaktem je uveřejněná na internetových stránkách společnosti Stěhování Brno.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.