Peter Lacek: Osobní makléř, který nepracuje pro realitku, ale pro lidi

Pokud se na realitním trhu nevyznáte a máte v plánu prodej nebo pronájem nemovitosti, je mnohem lepší spolupracovat s profesionálem. Ten vám ušetří spoustu času, starostí a dost možná i peněz. Otázka však zní, zda je výhodnější spolupráce s realitkou, nebo osobním makléřem….

Realitní kancelář, nebo nezávislý makléř?

Obojí má svá pro i proti a nelze objektivně posoudit, zda je je lepší zázemí úspěšné realitky, nebo maximálně individuální přístup privátního makléře. Vše je takříkajíc o lidech a v praxi záleží na konkrétních osobách, které se vám připletou do cesty. Jenomže co když nechcete nic riskovat? Pak si nechte doporučit profesionála, který nepracuje pro realitku, ale pro lidi. Nezávislý realitní makléř Peter Lacek se zabývá poskytováním realitních služeb v lokalitách Benešovska, Posázaví, Prahy a Prahy – Západ. Proč by vaše volba měla padnout právě na něj?

Proč spolupracovat s Peterem Lackem?

Služby osobního realitního makléře mají své specifické výhody. Tedy za předpokladu, že kontaktujete opravdového odborníka a nikoliv „rychlokvašku“ bez zkušeností a zodpovědného přístupu. V případě Petera Lacka se můžete spolehnout na vysoký stupeň profesionality, preciznost a know-how.

Peter Lacek na realitním trhu působí desátým rokem (od roku 2005) a po prvních zkušenostech v menší realitce se vydal po vlastní cestě a začal nabízet kvalitnější služby. A že nejde o pouhá slova, svědčí reference spokojených klientů, z nichž s Peterem spousta spolupracuje i několik let.

Privátní realitní makléř věnuje klientům maximální péči a je k dispozici nonstop. Vždyť podle jeho slov 85 % zákazníků absolvuje prohlídky o víkendu, protože jindy nemohou. O kvalitě poskytovaných služeb svědčí i členství ve sdružení Realitní komora České republiky. Peter Lacek navíc aktivně působí v realitních magazínech, kde poskytuje odborné rady na dotazy čtenářů

Možná jste o osobních realitních makléřích slyšeli, že jsou drazí. A ano, obvyklá výše provize se pohybuje kolem 6 %. Peter Lacek si za svou práci bere pouze 3 %. Máte další otázky? Informace najdete na www.reality-lacek.cz, kde si můžete prohlédnout nemovitosti na prodej/pronájem a odeslat svou nabídku online.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.