Jak moc dobře je placená práce realitního makléře a co přesně obnáší?

Pohráváte si s myšlenkou na změnu zaměstnání a napadlo vás, že to zkusíte jako realitní makléř? Pokud mezi vaše priority patří časová flexibilita a neomezené platové ohodnocení, mohla by se vám práce realitního makléře zamlouvat. Ovšem nezapomeňte, že ačkoliv se jeví jako „vysněná“, má také jistá úskalí. Profesionální realiťáci nemají úspěch zadarmo a musí se pořádně otáčet!

Každodenní dobrodružství v terénu i kanceláři

Co přesně dělá realitní makléř? Od všeho trochu. Většina lidí si ho představí pouze v terénu, jak potenciálním klientům prezentuje nemovitosti na prodej či pronájem, ale ve skutečnosti musí realiťák zvládat mnohem více. Ačkoliv čas strávený se zájemci o prodej či koupi nemovitosti zabírá podstatnou část pracovní doby, nedílnou součástí zaměstnání v realitce je také poskytování právního a finančního poradenství.

Realitní makléř práce zároveň zavání psychologií. Setkáte se s různými typy lidí a budete jim pomáhat řešit problémy všeho druhu.

Jak vysoký má realitní makléř plat?

Dělat něco jen pro dobrý pocit je jistě skvělé, ale bez peněz se v dnešním světě obejde jen málokdo. Ale jaká situace panuje v oboru realit a jaký má realitní makléř plat? Na tuto otázku bohužel nelze přesně odpovědět, protože v praxi záleží na schopnostech konkrétního jedince.

Ti nejlepší realitní makléři si vydělají až několik set tisíc korun měsíčně. Jinak se průměrný plat pohybuje v desítkách tisíc korun. A pro osoby, které k práci v realitní kanceláři přistupují pouze jako k přivýdělku, si přijdou třeba jen na pár tisíc korun. Záleží tedy především na tom, jak je realitní makléř schopný a aktivní.

Vyzkoušejte práci realiťáka s těmi nejlepšími

Pokud vás neomezený plat realitního makléře zaujal a rádi byste si tuto práci vyzkoušeli, přidejte se k renomované realitní kanceláři RE/MAX Nova, která patří k nejúspěšnějším pobočkám světové sítě RE/MAX. Podrobnosti najdete na www.remax-nova.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.