Bydlení v Dolních Počernicích nabízí víc než jen nízkoenergetický standard

U nových developerských projektů ještě na chvíli zůstaneme. Posledně jsme vám představili unikátní Rezidenci Korunní na pražských Vinohradech a nyní se přesuneme na Prahu 9. Právě zde totiž vyrostly luxusní byty v nízkoenergetickém standardu a nemá je na svědomí nikdy jiný než Sekyra Group. Pokud jste vždy snili o bydlení ve velmi klidné lokalitě, přírodním parku co by kamenem dohodil a golfovém areálu, pak se vám bude v Dolních Počernicích líbit. Nabízí ideální zázemí pro ty, kteří se nechtějí vzdát života ve velkoměstě, ale přesto by rádi zvolnili životní tempo.

Bydlení v duchu minimální spotřeby

Developeři si dali nelehký úkol, kterého se však zhostili na jedničku. Zvolili lokalitu, která není příliš vzdálená od centra Prahy, ale přesto budoucím obyvatelům poskytne dostatek soukromá. Nové byty v Dolních Počernicích jsou navíc v nízkoenergetickém standardu, což je vzhledem k rostoucím poplatkům za energie k nezaplacení.

Novostavby byla postavena tak, aby byla energeticky nenáročná, k čemuž dopomáhá vlastní rekuperační jednotka a kvalitní izolace obvodových konstrukcí. A nechybí ani izolační trojskla, která spolehlivě zabrání nežádoucímu úniku tepla přes okenní otvory.

Myslíte si, že si takové bydlení nebudete moct dovolit? V tom případě vás nízkoenergetické byty Dolní Počernice opět příjemně překvapí. Jejich cena se totiž nijak nevymyká pražskému průměru a je nižší než cena bydlení v některých méně atraktivních lokalitách.

Proč se vám bude v Dolních Počernicích líbit?

Bydlení v Dolních Počernicích je nejen energeticky nenáročné, ale navíc velmi útulné. Dostatek prostoru, kvalitní materiály a vlastní parkovací stání jsou dostatečně pádnými argumenty k tomu, proč je o byty značný zájem. Tím ovšem výhody teprve začínají. Perfektní bydlení totiž závisí i na jeho bezprostředním okolí!

V úvodu jsme zmínili přírodní park a golfové hřiště. Dolní Počernice se však chlubí skvělou občanskou vybaveností i v dalších ohledech – nechybí školka, škola, obchodní centrum, banka a další služby, jejichž absence dokáže život pořádně zkomplikovat.

Nadchli jste se? Tak hurá na prohlídku do Dolních Počernic. Jakmile pocítíte atmosféru novostavby na Praze 9 na vlastní kůži, budete mít jasno.

dolni_pocernice_2

dolni_pocernice_3

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *