Nemusíte kupovat drahé nářadí, využijte služeb hodinového manžela

Řada mladých mužů vyrostla v bytech, které jejich rodiče koupili jako nové a za celou dobu, co v nich bydleli, nepotřebovaly žádné složitější opravy a úpravy. Osamostatní se a pořídí si také svůj byt. Jeho skladba jim vyhovuje a pouze do bytu pořídí nové vybavení. Základní věci, jako navrtat do zdi polici, usadit nový obrázek, položit kousek podlahy, to vše hravě zvládnou. Celý bytový dům ale zastarává a na řadu přichází výměna starých oken za nová s lepšími izolačními vlastnostmi. Výměnu oken provede pracovník firmy, která okna zhotovila. Po výměně oken však v bytě zůstanou nezapravené stěny kolem oken.

Práce provedená hodinovým manželem je rychlá a kvalitní

Výrobce oken, jehož jste si objednali, tyto dodatečné práce neprovádí, proto si mladý muž musí poradit sám. Se zednickou prací se nikdy nesetkal, nikdy nepomáhal nikomu ze známých při podobných činnostech, ani neví, od koho by si na zednické práce mohl půjčit základní nářadí. Na internetu se dá najít postup, jak zapravit stěny okolo oken po jejich výměně, ale nechce zbytečně investovat peníze do koupě nového zednického nářadí, které už pak jen stěží využije.

Vsadí proto na jistotu a rozhodne se najít řemeslníka, který mu kvalitně stěny okolo oken zapraví. Nikomu se však do tak malé zakázky nechce a poradí mu, ať si objedná služby hodinového manžela. V Praze a jejím blízkém okolí tyto služby poskytuje společnost Hodinový manžel Praha. Její pracovníci jsou všestranní řemeslníci s bohatými zkušenostmi. Díky tomu dokážou pracovat velmi rychle a bez zbytečných průtahů.

Zapravení omítek okolo oken patří k rutinním záležitostem, složitější situaci si pracovníci předem přijedou obhlédnout a spočítají předběžnou kalkulaci. Za tyto činnosti neúčtují příplatky navíc. Stejně tak je neúčtují za služby prováděné o víkendech, svátcích a ve večerních hodinách. Za případný nakoupený materiál neplatí zákazník žádné zálohy, zdarma je i drobný materiál, jako šrouby a hmoždinky. Celá zakázka, včetně materiálu, je vyúčtovaná najednou po vyhotovení všech dohodnutých prací. Základní ceník a kompletní přehled všech poskytovaných řemeslných služeb naleznete na webových stránkách společnosti Hodinový manžel Praha.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.